“Sunil Gavaskar Sir Told Him…، Sanju Samson Said No”: S Sreesanth داستان شگفت انگیزی را فاش می کند

سانجو سامسون، کاپیتان راجستان رویالز، یکی از محبوب‌ترین بازیکنان هندی نسل خود است. اگرچه سامسون نتوانسته است جایگاه خود را در تیم هند در هیچ یک از این سه فرمت تثبیت کند، او همچنان بازیکنی است که برای به کارگیری تمام پتانسیل خود تلاش کرده است. حتی سونیل گاواسکار با دیدن مبارزه ضربه گیر دروازه بان برای ثبات در لیگ برتر هند (IPL) 2023، با سامسون تماس گرفت و توصیه های مهمی به او داد. با این حال، طبق گفته S Sreesanth، سامسون از انجام آنچه گاواسکار به او گفته بود خودداری کرد.

“آقا گواسکار به او گفت، “حداقل 10 توپ به خودت بده. ویکت را بخوانید. ما می دانیم که شما استعداد زیادی دارید، حتی اگر در 12 توپ 0 دوش داشته باشید، می توانید در 25 توپ 50 گل بزنید”. وقتی RR در یک توپ شکست خورد. سانجو در مورد آخرین بازی های آنها در مرحله لیگ گفت: “نه، سبک من این است که فقط اینگونه بازی کنم. من نمی توانستم آن را هضم کنم.”

Sreesanth همچنین فاش کرد که سامسون امیدوار است در 6-8 ماه آینده به تیم هند بازگردد.

“من از سانجو حمایت می کنم. در 4-5 سال گذشته، وقتی او را به عنوان یک بازیکن کریکت می بینم، همیشه به او گفته ام که در کریکت درجه یک بازی کند، نه فقط IPL. اجراهای ثابتی تولید کند. ایشان کیشان و ریشابه پنت – هر دو از او جلوتر بودند و هنوز هم هستند. پنت آنجا نیست، اما او باز خواهد گشت. من اخیراً با او ملاقات کردم، او کاملاً معتقد است که می تواند ظرف 6 تا 8 ماه برگردد.

سریزانت در حالی که از فرم سامسون ابراز ناامیدی کرد، گفت: “اما در این IPL، روشی که سانجو در 2-3 بازی متوالی بیرون آمد…”

در فصل IPL 2023، سامسون در 14 مسابقه 362 دوش را با میانگین 30.17 و نرخ ضربه 153.38 به ثمر رساند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله