Sunil Gavaskar در برابر استفاده از پلاکاردهایی برای هدایت بازیکنان در طول مسابقات


چند روز پس از آنکه کاپیتان انگلیس Eoin Morgan از دریافت سیگنال از رختکن در طی مسابقه T20I مقابل آفریقای جنوبی دفاع کرد ، سونیل گاواسکار ناخد سابق هند در مورد استفاده از پلاکاردها در طول مسابقه اعتراض کرد و در عین حال اظهار داشت که “آیا کدی نیز برای کمک به آنجا وجود دارد” با تصمیم مصرف DRS؟ ” پوشش تلویزیونی سومین T20I بین انگلیس و آفریقای جنوبی نشان داد که ناتان لیمون ، تحلیلگر توپ سفید انگلیس ، به تیم سیگنال می دهد. در حالی که مورگان گفته بود این خلاف روحیه بازی نیست ، گاواسکار قاطعانه موضع خود را در مورد این حادثه مطرح کرد و گفت این اتفاق نباید در کریکت رخ دهد.

اخبار

“من می خواهم بدانم که آیا داور مسابقه این موضوع را با ICC تأیید كرده بود؟ آیا آنها از ICC سال كرده اند؟ آیا كمیته كریكت ICC این موضوع را تحریم كرده است ، ما هنوز این را نمی دانیم. این برای اولین بار است كه اتفاق می افتد. ما گفت که این نوع استراتژی در مسابقات سوپرلیگ پاکستان نیز مورد استفاده قرار گرفته است و شاید این همان شخصی باشد که از این روش استفاده کرده و در آنجا تحلیلگر بوده است. اما من معتقدم که این اتفاق نباید در کریکت رخ دهد. دومین مورد نگران کننده این است در طول وضعیت DRS ، آیا کدی نیز وجود دارد که در تصمیم گیری برای استفاده از DRS به شما کمک کند؟ ” گاواسکار هنگام صحبت در برنامه Star Sports Cricket Connected از او پرسید.

گاواسکار همچنین گفت که “در حالت ایده آل ، به عنوان یک کاپیتان ، دوست ندارم این اتفاق رخ دهد. اگر من کاپیتان بودم ، می گویم ، اگر می خواهید در مورد قرار دادن هر زمینه یا تغییر یک بازی بولینگ پیامی ارسال کنید ، سپس ارسال کنید مرد دوازدهم با یک بطری آب یا هر چیز دیگری روبرو می شوید …. راهی که می توانید پیام را منتقل کنید یا مرد دوازدهم یا مربی می تواند پیام را به فیلد مرز منتقل کند. “

VVS لاکسمن کریکت سابق نیز این عقاید را تکرار کرد و گفت اگر این بخشی از قانون باشد تیمی به کاپیتان احتیاج ندارد.

تبلیغ شده

“غالباً در کریکت T20 اگر کاپیتان نیاز به تصمیم گیری داشته باشد ، او این موضوع را با مربی یا کادر پشتیبانی یا یک بازیکن ارشد در میان می گذارد و این بحث را ارسال می کند کاپیتان معمولاً تصمیم می گیرد. اما اگر این چیز باشد (استفاده از پلاکارد) بخشی از قانون را تشکیل می دهد ، پس من معتقدم که این کار درستی نیست ، زیرا شما می خواهید کاپیتان نقش خود را انجام دهد در غیر این صورت نیازی به کاپیتان ندارید ، و تیم می تواند از خارج شبیه به فوتبال که در آن مدیر اداره می شود اداره شود تیم ، “او گفت.

متیو هیدن ، قهرمان سابق استرالیا گفت: “نکته در مورد همه اینها این است که ، چقدر موثر است؟ منظور من از آنچه که من فهمیدم ، برخی از این کدها در حال مخلوط شدن بودند ، زیرا در آن زمان بالقوه ولگردی به ثمر رسیده بود. و این تمام هدف ارتباطات است. شما گرد هم می آیید ، اطمینان حاصل می کنید که برنامه را درک می کنید و سپس برنامه را اجرا می کنید ، نمی توانید آن را به عنوان درک آن ترک کنید. “

مباحث ذکر شده در این مقاله