Star India تا سال 2024 حقوق رسانه ای کریکت آفریقای جنوبی را کسب می کند


Star India حقوق رسانه ای کریکت آفریقای جنوبی (CSA) را تا پایان فصل کریکت 24-2023 ، در سراسر آسیا ، خاورمیانه و شمال آفریقا به دست آورده است. این قرارداد حق انحصاری Star India را در مورد رسانه های خطی و دیجیتالی از جمله تمام تورهای هند به آفریقای جنوبی در این دوره اعطا می کند. این انجمن با سفر انگلیس به آفریقای جنوبی از 27 نوامبر آغاز خواهد شد ، که بازگشت کریکت در شبکه ورزش ستاره پس از لیگ برتر هند است. Star India در حال حاضر دارای حقوق جهانی ICC ، BCCI ، IPL جدا از سایر حقوق کریکت است.

اخبار

سانجوگ گوپتا ، مدیرعامل – ورزش ، ستاره هند در بیانیه ای گفت: “ما از همکاری با کریکت آفریقای جنوبی خوشحالیم. این اتحاد تعهد ما به کریکت و اعتقاد ما به اهمیت ورزش در پیشنهاد مصرف کننده ستاره هند را تقویت می کند.”

“آفریقای جنوبی برخی از کریکت ها و تیم های رقابتی با بیشترین فراخوان را دارد که به خود می بالند و بهترین ها را از سراسر جهان به خود اختصاص می دهند. ما منتظر میزبانی بهترین های کریکت آفریقای جنوبی تا سال 2024 هستیم.

“پخش IPL یک کار جمعی بی سابقه بود که بر اساس همان اصول ساخته شده بود. ما امیدواریم که از همین روش استفاده کنیم و تجربه مصرف کننده مسابقات CSA را بالا ببریم.

وی افزود: “این مشارکت با تور انگلیس در آفریقای جنوبی در تاریخ 27 نوامبر آغاز می شود كه طی آن سه T20I برای اولین بار به زبان هندی پخش می شود. این باعث می شود این مسابقات در بازارهای هندی زبان قابل توجه باشد.”

کوگاندری گووندر ، سرپرست سرپرست اجرایی CSA ، گفت: “در تقویم ورزشی آفریقای جنوبی رویدادهای اجتماعی کمی وجود دارد که طرفداران ما را به همان اندازه مسابقه کریکت بین آفریقای جنوبی ، هند ، پاکستان و بنگلادش بالا ببرد ، بنابراین ما از این توافق صمیمانه استقبال می کنیم ستاره هند. “

“دانستن اینکه این ورزش به میلیون ها نفر در سراسر جهان می رسد ، که اکنون با این معامله Star بیشتر تقویت می شود ، تیم های پروتئایی ما را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهد تا هواداران را تحت تأثیر قرار داده و از رقبای خود بهتر عمل کنند!

وی افزود: “ما مشتاقانه منتظر مشارکت با Star India و تحویل کریکت خردکن تا پایان فصل 2023/24 هستیم.”

این توافقنامه کلیه مسابقات بین المللی کریکت را که توسط تیم کرکت مردان آفریقای جنوبی برگزار می شود ، شامل خواهد شد.

طبق برنامه تورهای آینده ، آفریقای جنوبی 59 بازی در خانه برگزار خواهد کرد که شامل سری در برابر تیم های برتر مانند هند ، انگلیس و استرالیا است.

تبلیغ شده

با توجه به اینکه تیم کریکت هند در این دوره سه بار به آفریقای جنوبی سفر می کند ، این معامله شامل 20 مسابقه دو جانبه آفریقای جنوبی و هند در قالب هاست ، که اولین تور از این مسابقات در 22/2021 آغاز می شود و شامل سه تست و سه T20I است.

این توافق نامه همچنین شامل مسابقات بین المللی کریکت بانوان است که توسط Proteas و همچنین مسابقات فرانشیز مردان داخلی CSA برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله