Srinath Narayanan بازیکن شطرنج برای هزینه های شخصی پرداخت شده بازپرداخت می شود: Kiren Rijiju

Srinath Narayanan بازیکن شطرنج برای هزینه های شخصی پرداخت شده بازپرداخت می شود: Kiren Rijiju

سرینات نارایانان با دریافت مدال خود طرفداران خود را به روز کرد.© خبرگزاری فرانسه


وزیر امور جوانان اتحادیه و ورزش Kiren Rijiju روز شنبه مطلع شد که سرینات نارایانان شطرنج بازپرداخت وظیفه ای را که باید به اداره گمرک برای پرداخت مدال طلایی که اوایل سال جاری در FIDE (فدراسیون بین المللی شطرنج) به دست آورده است پس می گیرد. المپیاد شطرنج آنلاین. وزیر گفت این یک مورد سو mis تفاهم بین مرجع گمرکی و شرکت پیک است اما مسئله اکنون حل شده است. Rijiju در توییتر نوشت: “من از این خبر بسیار ناراحت هستم. دفتر من قبلاً با این ورزشکار ارتباط برقرار کرده است. این یک مورد سوerstand تفاهم بین شرکت گمرک و پیک بود. موضوع حل شده است. این شرکت فیش را پذیرفته است. و پول را به Srinath Narayanan ورزشکار بازگردانید. “

اخبار

پیش از این ، سرینات گفته بود که باید بیش از یک هفته منتظر مدال طلای خود بماند و همچنین در پایان بابت آن عوارض پرداخت کرد.

“مدالها اینجاست! از FIDE_chess متشکرم. در حال حاضر آنها را به بقیه تیم اعزام می کنید. دستیابی به آن آسان نبود! سه روز دیگر از روسیه به هند رسید ، اما بیش از یک هفته طول کشید تا از بنگلور به چنای برسد و مجبور به پرداخت حقوق گمرکی شود! ” سرینات توییت کرد.

تبلیغ شده

در توییت دیگری ، این بازیکن گفت که مدال را دریافت کرده و افزود که نماینده وزارت ورزش با او تماس گرفته و از او اطمینان می دهد.

“به روزرسانی: خوشحالم که مدالها به بیش از نیمی از بازیکنان رسیده اند 🙂 DHL express با ما تماس گرفت ، از ناراحتی ایجاد شده عذرخواهی کرد و قول بازپرداخت را داد. یک نماینده از وزارت ورزش نیز با ما تماس گرفت و قول حمایت را داد. با تشکر از حمایت شما هر کس!” سرینات اضافه کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله