SRH در مقابل RCB: اسکات استایریس در سومین مسابقه پس از تماس جنجالی با دیوید وارنر دود می کند


SunRisers Hyderabad در مسابقات لیگ برتر 2020 هند با شش برد وی Royal Challengers Bangalore را شکست داد تا روز جمعه جای خود را در مقدماتی 2 رزرو کند. SRH روز یکشنبه برای صعود به فینال به مصاف پایتخت های دهلی می رود که روز پنجشنبه در اولین مقدماتی مقابل هندی های بمبئی شکست خورد. در ششمین تعقیب و گریز SRH ، دیوید وارنر توپی را از دست داد که محمد سراج وارد آن شد. RCB برای یک فریاد عقب افتاده بالا رفت اما داور مسابقه به او اجازه حضور نداد. ویرات کهلی برای بررسی به آنجا رفت و علی رغم هیچ مدرک قطعی برای لغو تماس تلفنی ، داور تلویزیون تصمیم خود را به نفع RCB اعلام کرد. وقتی وارنر از زمین مسابقه خارج شد به وضوح از این تماس جنجالی ناراحت شد. بلافاصله پس از برکناری ، اسکات استایریس ، همه کاره سابق نیوزیلند ، به توییتر رفت و داور سوم را به دلیل تغییر تماس درون زمینی مورد انتقاد قرار داد.

اخبار

استایریس در توئیت خود نوشت: “تصمیمی باورنکردنی از داور سوم. دیوید وارنر هر دلیلی برای منفجر کردن.

با این حال ، سیمون داول ، هموطن و مفسر استیریس ، متقاعد شده بود که توپ در راه رسیدن به جادوگر دستکش های وارنر را لمس کرده است.

داول در توییت خود نوشت: “چه بازی و تکراری را مشاهده می کنید .. !! کاملاً از دستکش خارج شده است.”

در پاسخ ، استایریس موضع خود را پاک کرد و گفت که طبق قوانین ، داور تلویزیون برای لغو تماس در زمین به مدارک قطعی نیاز دارد.

“استیریس در توییتر خود نوشت:” آن جایی که به او داده نشده بود. آن جایی که باید واژگون باشد.

تبلیغ شده

در این مسابقه ، RCB پس از اعزام به خفاش فقط توانست از مجموع 20 گران اختصاص یافته خود ، تعداد کل 131 نفر را برای هفت نفر ارسال کند.

در پاسخ ، کین ویلیامسون یک نیم قرن شکست ناپذیر به ثمر رساند و یک کامئو دیرهنگام از جیسون هولدر بازی را برای SRH مهر و موم کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله