SRH در مقابل RCB ، لیگ برتر هند: ویرات کوهلی پس از پایان رویای RCB IPL 2020 بدون ظروف نقره ای پست احساسی را به اشتراک می گذارد


ویرات کوهلی ، کاپیتان رویال چلنجرهای بنگلور ، پس از باخت تیمش در لیگ برتر هند 2020 لیگ برتر 2020 ، در توییتر شرکت کرد و یک عکس گروهی از تیم را به همراه یک پیام احساسی به اشتراک گذاشت. RCB کهلی ، که برای اولین جایزه IPL خود شلیک می کرد ، توسط SunRisers Hyderabad در ابوظبی ناک اوت شد زیرا حق رای دادن مستقر در بنگلور شش ویکت را از دست داد. پس از اینکه فصل RCB بدون ظروف نقره ای دوباره در لیگ غنی از پول نقد به پایان رسید ، کهلی اعتراف کرد که همه چیز به روال گذشته نیست اما او هنوز به کل تیم RCB افتخار می کند.

اخبار

“با هم از طریق پستی و بلندی ها. این یک سفر عالی برای ما به عنوان یک واحد بزرگ بوده است. بله همه چیز به راه ما پیش نرفت اما به کل گروه افتخار می کنیم. از همه طرفداران ما برای حمایت شما متشکرم. عشق شما ما را قویتر می کند. ببینید همه شما به زودی. #PlayBoldroyalchallengersbangalore ، “کوهلی تصویر را در توییتر عنوان کرد.

در حذف IPL 2020 ، RCB توسط دیوید وارنر ، که در ورزشگاه شیخ زاید پیروز شد ، به خفاش اعزام شد.

کوهلی با Devdutt Padikkal شروع به کار کرد اما این حرکت نتیجه معکوس داد زیرا کاپیتان RCB در وهله دوم توسط جیسون هولدر بسته بندی ارسال شد.

هولدر در ضربه بعدی مجدداً ضربه زد تا پدیکلکل فرم را کنار بگذارد و RCB را به پشت پا فشار دهد.

Aaron Finch و AB de Villiers کشتی را ثابت نگه داشتند اما در این فرآیند مقدار زیادی از زایمان ها را انجام دادند و به بولینگ های SRH اجازه دادند شرایط متوسط ​​را تعیین کنند.

فینچ توسط شهباز ندیم 32 بار اخراج شد در حالی که د ویلیرز توسط یک کارمند دقیق از T Natarajan پاکسازی شد.

بولرهای SRH از 20 جایگاه اختصاصی خود ، RCB را به 131 فقیر محدود کردند.

وارنر و مانیش پندی پس از از دست دادن شریواتس گوسوامی در مرحله اول تعقیب ، 41 بار برای دومین ویکت اضافه کردند.

تبلیغ شده

وارنر در یک تصمیم جنجالی توسط داور تلویزیونی اخراج شد در حالی که پندی یکی از حریفان حریف را از آدام زامپا دور کرد.

کین ویلیامسون یک نیم قرن شکست ناپذیر به ثمر رساند و تا پایان توسط هولدر پشتیبانی می شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله