SRH در مقابل PBKS، IPL 2023: Rahul Tripathi، Mayank Markande به عنوان SunRisers می درخشند که حساب باز کرده حیدرآباد با پیروزی بر پادشاهان پنجاب

Sunrisers Hyderabad یک عملکرد بالینی برای ثبت یک پیروزی قانع کننده با هشت ویکت مقابل پنجاب کینگز و باز کردن حساب خود در لیگ برتر هند در حال انجام در روز یکشنبه در حیدرآباد انجام داد. در حالی که SRH در تعقیب 144 بازی مایانک مارکانده (15/4) با توپ بود، راهول تریپاتی با توپ 74 شکست ناپذیر 48 ضربه زد تا به تیمش کمک کند تا کار را در 17.1 اور انجام دهد. کاپیتان آیدن مارکرام با 37 توپ از 21 توپ خارج نشد و تلاش های آنها باعث شد که شیخار داوان 66 توپ 99 اوت نشود، که پنجاب کینگز را به 143 بر 9 رساند، بی نتیجه ماند.

مارکانده با ارقام 4 برای 15 ستاره را به چرخش درآورد تا پنجاب کینگز را در 88 برای 9 در اوور پانزدهم ترک کند. داوان 12 چهار و پنج شش زد.

وقتی نوبت آنها به خفاش رسید، SRH در شروع کار کند بود و در پایان شش اوور پاورپلی به عدد 34 برای یک رسید.

پس از ضربه زدن به مدت شش توسط تریپاتی، راهول چهار، چرخنده پا، بازگشت تا ویکت بزرگ مایانک آگاروال را برای یک توپ 20-21، در اور نهم، بگیرد.

سپس تریپاتی دو چهار ضرب متوالی از چهارار زد تا به SRH کمک کند تا از 50 عبور کند، قبل از اینکه برای نگه داشتن تیمش در مسابقه، به هارپریت برار، اسپینر بازوی چپ، برای سه مرز روی یورتمه ضربه بزند.

در زمینی که تقریباً همه ضربه‌زنان به‌جز شیخار داوان با هم دست و پنجه نرم می‌کردند، تریپاتی موفق شد بدرخشد و نیم قرن خود را در 35 توپ با شش گل موهیت راتی به ارمغان آورد.

پس از آن دو نفر از تریپاتی و کاپیتان آیدن مارکرام، پنجاه شراکت را در شروع اوور چهاردهم مطرح کردند و SRH به 49 دوش در 42 توپ نیاز داشت.

تریپاتی و مارکرام پس از آن تقریباً با ضربه زدن به راتی برای 21 ران، این موضوع را به نفع تیم خود بستند و معادله را به 26 ران در پنج اور آخر رساندند.

پیش از این، حتی زمانی که پادشاهان پنجاب در فواصل منظم ویکت‌های خود را از دست می‌دادند، داوان به هم تیمی‌هایش نشان داد که چگونه این کار را با ضربه کوبنده‌اش انجام دهند.

کینگز پنجاب که از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند، شروعی فاجعه بار را تحمل کرد زیرا آنها پرابهسیمران سینگ را در همان اولین توپ مسابقه از دست دادند و بوونشوار کومار دریانورد کهنه کار هند در مقابل ویکت گیر افتاد.

توپ از بالای زانو به او برخورد کرد، اما پرابهسیمران تصمیم گرفت بدون درخواست بازبینی به عقب برود و پنجاب را به هیچ وجه رها نکرد.

کاپیتان شیخار داوان برای مرز اول اینینگ، بوونشوار را به سمت منطقه نفر سوم بازی کرد.

با این حال، داوان دوباره از انتهای غیرمهاجم تماشا کرد که متیو شورت (1) توسط مارکو یانسن بازیکن دست چپ آفریقای جنوبی در دومین تحویل بازی در ورزشگاه بین المللی راجیو گاندی اخراج شد.

توپ در طول خوبی فرود آمد و قبل از برخورد با پد شورت به سمت داخل چرخید. بر خلاف پرابهسیمران، شورت قبل از اینکه تصمیم بگیرد به میدان بازگردد، با کاپیتان خود مشورت کرد و در اور دوم پنجاب کینگز را در نقطه 10 برای دو نفر گذاشت.

توپ بعدی، و یک ارسال نوسانی دیگر به جیتش شارما (4) ضربه گیر ویکت بان ضربه زد و فریاد بلند یانسن برای وزن کم توسط داور تایید شد. DRS به سرعت گرفته شد و فناوری ردیابی توپ نشان داد که به خوبی از سمت پا پیش می رود، که منجر به لغو تصمیم و ایجاد آرامش برای PBKS شد.

داوان دو چهار تا از همکار تیم هندی خود بوونشوار پیدا کرد، قبل از اینکه جانسن برای بازگرداندن جیتش شارما، که نتوانست در اواسط بازی، آیدن مارکرام، کاپیتان SRH را از میدان خارج کند، بازگردد.

سام کوران توپ های یانسن را شش و چهار گل زد، اما پس از زدن 22 توپ بر روی 15 توپ، مسابقه همه جانبه انگلیسی توسط مارکانده انجام شد، که پس از نمایش درخشان SRH در شروع، با ارقام خوب به پایان رسید. .

اما داوان ایده های دیگری داشت که با شکست دادن توپ گیران SRH تیمش را به جمع قابل احترام رساند. بوونشوار در طول مسیر به داوان کمک کرد، که سه موقعیت را با ضربه زدن، از جمله دو فرصت بولینگ خود، به دست آورد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله