Sourav Ganguly Feel KL Rahul در تمام اشکال بازی سهیم خواهد بود


رئیس BCCI ، سوراو گانگولی روز شنبه گفت که “وقت زیادی برای یک بازیکن با کالیبر KL Rahul دارد تا جای خود را در کریکت Test بدست آورد زیرا او توانایی برنده شدن در بازی ها را از طریق قالب ها دارد. راهول ، رهبر Kings XI پنجاب در سیزدهمین IPL ، در حال حاضر در جدول سودآور T20 در رده دوم جدول گلزنان قرار دارد اما گانگولی ، که تحت تأثیر کاپیتانی خود قرار گرفته است ، معتقد بود که مرد کارناتاکا برای کریکت تست نیز بریده است. گنگولی در مورد گفت: “من زمان زیادی برای KL Rahul در مسابقات آزمون دارم و این را به عنوان یک کریکت می گویم. اما در پایان روز ، این انتخاب کننده است که تصمیم می گیرد چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند.” برنامه هند امروز “الهام”.

اخبار

در حالی که بیشتر دویدن های Rahul برای KXIP به دلیل باخت انجام می شد ، گنگولی امیدوار بود که اگر برای هند موفق شود.

“همانطور که کسی بازی را انجام داده است ، من احساس می کنم او (راهول) کسی است که در همه اشکال بازی سهیم خواهد بود. من برای او آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم که او در پیروزی هند نقش بسزایی داشته باشد. ”

همانطور که قبلاً نیز گفته بود ، گنگولی بر این واقعیت تأکید کرد که تیم تحت هدایت ویرات کوهلی هنگام بازی در کشورهای SENA (آفریقای جنوبی ، انگلیس ، نیوزلند و استرالیا) باید عملکرد بهتری داشته باشد.

“او (ویرات) باید آرام بنشیند و درک کند که باید بیرون از خانه بهتر بازی کند. بله ، استرالیا سریال خوبی بود که آنها برنده شده بودند (در 19-19-2018) اما آنها باید در آفریقای جنوبی ، انگلیس بهتر عمل می کردند ( هر دو سال 2018) و نیوزیلند (2020) “، گنگولی گفت.

کلید برنده شدن در یک سریال خارج از کشور در خوب زدن است که در تور قبلی در استرالیا اتفاق افتاده است.

“آنها یک طرف توانمند هستند و باید از آن چیزهایی آموخته باشند. همه باید خوب خفاش کنند. ما در انگلیس شکست خوردیم زیرا هیچ کس مسابقه تست را به غیر از ویرات کوهلی ، پوجارا نداد.

“ما در استرالیا برنده شدیم زیرا پوجارا 500 دویدن به شما تحویل داد ، ویرات صد امتیاز کسب کرد ، پانت صد امتیاز کسب کرد. اینگونه است که شما می خواهید این سری را ببرید. کامینز ، استارک ، هازلوود و لیون بولرهای خوبی هستند.

“آنها باید به سختی بجنگند و سگک خود را جمع کنند. این طرف خوبی است و همه باید دور هم جمع شوند تا استرالیا را در استرالیا شکست دهند.”

گانگولی معتقد بود که واحد بولینگ با داشتن سه پیس کلاس جهانی – جاسپریت بومرا ، محمد شامی و ایشانت شارما – و دو جوانی جوان – نودیپ ساینی و محمد سراج – از کیفیت بالایی برخوردار است.

تبلیغ شده

“بنابراین هند حمله کرده است ، این در مورد ویرات است که با آنها کار می کند و آنها را در بهترین حالت قرار می دهد.

“این برای اوست که به عنوان کاپیتان تصمیم بگیرد با چه کسی می خواهد حمله کند و با کدام مرحله می خواهد حمله کند – این یک اشوین است یا یک بومرا یا سائینی ، یا شارما یا جادجا. این مهارت های کاپیتانی او است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله