Sourav Ganguly ویدیوی ادای احترام Diego Maradona را به اشتراک می گذارد. تماشا کردن

دیگو مارادونا روز چهارشنبه پس از یک حمله قلبی مرگبار درگذشت.© خبرگزاری فرانسه


مرگ دیه گو مارادونا در روز چهارشنبه قلب طرفداران فوتبال در سراسر جهان را شوکه و شکست ، و سورو گنگولی کاپیتان سابق هند یکی از آنها بود. گانگولی ، گفت که قهرمان جام جهانی آرژانتین او را مجبور به تماشای فوتبال کرد ، روز دوشنبه در اینستاگرام شرکت کرد تا ویدیویی از مارادونا را به اشتراک بگذارد. گانگولی به همراه ویدئو نوشت: “یک نبوغ مطلق .. من ندیدم که کسی فوتبال بهتر از او بازی کند.” این ویدئو تلفیقی از مارادونا است که مهارت های خود را در معرض نمایش قرار می دهد و مدافعان و دروازه بان های حریف را باهوش می کند.

اخبار

وی همچنین در توییتی ویدیوهای گلهای مارادونا از بازی آرژانتین برابر انگلیس در جام جهانی 1986 را منتشر کرد. اولین گلی که در این مسابقه به ثمر رساند ، بدنام “دست خدا” بود در حالی که دومین گل او به عنوان گل قرن شناخته شد.

دیگو مارادونا پس از یک حمله قلبی مرگبار در 25 نوامبر درگذشت.

“قهرمان من دیگر. نبوغ دیوانه من .. بزرگترین زمان … من را به تماشای فوتبال واداشتی … عاشق فوتبال … باورنکردنی باورنکردنی .. هیچ کلمه دیگری. قلب من غرق شنیدن این است” روز چهارشنبه در اینستاگرام نوشت ، به اخبار تکان دهنده ، همراه با تصویری از دو نفر پاسخ داد.

آرژانتین پس از مرگ مارادونا سه روز عزاداری اعلام کرد.

تبلیغ شده

روز یکشنبه ، باشگاه قدیمی او بوکاجونیورز پس از به ثمر رساندن یک گل ، از او احترام کرد و باعث اشک ریختن دخترش شد.

ادوین کاردونا ، هافبک کلمبیایی پس از 12 دقیقه دروازه حریف را باز کرد و بازیکنان بوکا با بستن پیراهن مارادونا در مقابل اتاق خصوصی او ، جایی که دخترش دالما در آن حضور داشت ، جشن گرفتند. این جشن اشک او را در آورد ، زیرا بوکا در این مسابقه به پیروزی رسید و کاردونا در دقیقه 20 دوباره به گل رسید.

مباحث ذکر شده در این مقاله