Sourav Ganguly در چالش T20 بنگال در باغ های Eden شرکت می کند

Sourav Ganguly در چالش T20 بنگال در باغ های Eden شرکت می کند

Sourav Ganguly و Avishek Dalmiya در باغ های Eden در کلکته.© توییتر


رئیس هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) سوراو گانگولی رئیس جمهور و انجمن کریکت بنگال (CAB) رئیس جمهور آویشک دالمیا روز چهارشنبه شاهد برخی از اقدامات کریکتینگ زنده در باغ های عدن در طول چالش T20 بنگال بودند. به غیر از گانگولی و دالمیا ، سایر حاملان دفتر CAB نیز کریکت زنده را در ورزشگاه تماشا می کردند. CAB گفت: “رئیس BCCI Sourav Ganguly مدتی را در باغ Eden در شرکت رئیس CAB Avishek Dalmiya و سایر حاملان دفتر در چالش T20 بنگال امروز در اینجا می گذراند.”

اخبار

روز سه شنبه ، آنانتا ساها اولین بولری شد که در چالش T20 بنگال هت تریک کرد.

ساها گفت که او تصوری از اینکه توپ اول نوزدهم روی زمین توپ هت تریک وی بود ندارد و او فقط به دنبال کاسه زدن در منطقه مناسب است.

آنانتا با اعلام اینکه برنامه خاصی برای آن توپ ندارد ، در انتشار رسمی CAB گفته بود: “من نمی دانستم که این توپ هت تریک من است ، فقط می خواستم در طول مناسب کاسه بکشم. خوشحالم که من از آن توپ ویکت گرفتم و تیم من در این مسابقه پیروز شد. “

وی افزود: “از اینكه هت تریک می كنم بسیار خوشحالم. برنامه ما این بود كه در مناطق مناسب كاسه بكشیم و بر قدرت خود تمركز كنیم.”

تبلیغ شده

پیکان بنگالی در حالی که وی شاهزاده یداو را به غرفه بازگرداند تا دو تیم دیگر را از دست بدهد ، دو ویکت مهم دبابراتا داس و آکاش دیپ را که مشتاقانه بزرگ است ، انتخاب کرد.

بولر تاون کلاب ، که در مجموع 5 ویکت را که فقط 17 دویدن نشت کرده بود ، انتخاب کرد و اضافه کرده بود: “من همیشه می خواهم با قدرت خود کاسه بکشم که یک فشار بیش از حد است که با آن ویکت ویوک را گرفتم و به توانایی های خود اعتقاد داشتم. برای دو نفر اول بیش از حد ، برنامه من چرخاندن توپ بود و در آخرین مرحله ، من برای یورکرها هدف گرفتم. “

مباحث ذکر شده در این مقاله