Sourav Ganguly برای مذاکره درباره شرایط قرنطینه با Cricket Australia برای Rohit Sharma و Ishant Sharma: گزارش


روهیت شارما ، بازکننده هند و سرگردانی ایشانت شارما در دستان رئیس شورای کنترل کریکت در هند (رئیس BCCI) سوراو گانگولی است ، زیرا وی درمورد شرایط قرنطینه با کریکت استرالیا مذاکره خواهد کرد زیرا اگر آنها بخواهند یک قانون باشند ، این دو نیاز به آرامش در قوانین دارند. بخشی از این مجموعه آزمون علیه استرالیا ، از 17 دسامبر آغاز می شود. در آگاهی از تحولات ، منابع آگاه از تحولات گفتند که گانگولی در مورد وضعیت کریکت استرالیا بحث خواهد کرد و به دنبال یافتن راه حلی برای این مسئله خواهد بود ، زیرا دو کرکتور در حال بازسازی هستند آکادمی ملی کریکت (NCA) در بنگالورو با نگاهی به سری چهار تست.

اخبار

“رئیس BCCI با همتای خود در کریکت استرالیا صحبت خواهد کرد و پس از جلسه آنها تصمیم گیری خواهد شد. دستورالعمل های قرنطینه فعلی ممکن است دسترسی این دو به استرالیا را غیرممکن کند و طبق قوانین موجود بخشی از مجموعه آزمون باشد. ، آنها باید کاملاً خود را منزوی کنند و نمی توانند در دوره قرنطینه آموزش ببینند. “

“بقیه كریكتورهای هند در دوره قرنطینه مجاز به آموزش بودند زیرا آنها از یك حباب – در دبی – به حباب دیگر – در سیدنی منتقل شدند. بنابراین اگر این دو بخشی از آزمون باشند ، آرامش لازم خواهد بود. منبع “، توضیح داد.

کسانی که از چگونگی عملکرد پیشین سابق هند مطلع هستند ، معتقدند که فقط گنگولی می تواند در سناریوی فعلی راه حلی پیدا کند ، همانطور که او قبلاً بارها در زمین بازی کریکت این کار را کرده است.

دوره توانبخشی روهیت و ایشانت در NCA چیزی کمتر از یک رمان مرموز با پیچ و خم های تازه هر روز نیست. در حالی که راهول دراوید ، رئیس NCA ، قبلاً گفته بود كه ایشانت به موقع برای آزمونها مناسب است ، اکنون س questionsالاتی در مورد آماده بودن وی برای سخت گیری های كریكت Test وجود دارد.

حتی در مورد روهیت ، به نظر می رسد که بتسمن قبل از 100 درصد رسیدن به چند روز دیگر احتیاج داشته باشد و هر روز گذراندن در NCA به معنای نزدیک شدن یک روز به روز افتتاح آزمون شبانه روز در آدلاید اوال است. .

در حالی که ایشانت در اواسط راه IPL به NCA سفر کرده بود ، Rohit پنجشنبه گذشته به NCA رسید زیرا پس از آسیب دیدگی عضله همسترینگ چپ ، در جریان لیگ برتر هند که اخیراً در امارات متحده عربی مصدوم شد ، به دنبال بهبودی کامل بود.

ANI در 11 نوامبر گزارش داده بود – یک روز پس از آن که سرخپوستان بمبئی برای پنجمین بار جام IPL را بالای سر بردند – در حالی که بازیکنان هندی که در 10 نوامبر در فینال IPL حضور داشتند ، همان شب به حباب تیم ملی منتقل شدند ، روهیت قرار بود دوباره به هند پرواز کند و برای تکمیل دوره توانبخشی خود راهی NCA شود.

BCCI همچنین تصمیم رسانه ها را برای اضافه کردن روهیت به تیم سری تست به اطلاع رسانه ها رسانده بود ، زیرا در ابتدا او را از تور به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ محروم کرد.

تبلیغ شده

“تیم پزشکی BCCI تناسب اندام روهیت شارما را زیر نظر داشته و در مورد همین موضوع به کمیته انتخاب ارشد All-India اطلاع داده است. با مشورت با شارما ، تصمیم گرفته شده است که برای ODI و T20I در استرالیا به او استراحت دهد تا تناسب اندام کامل را بدست آورد و او BCCI در گزارشی در تاریخ 9 نوامبر اعلام کرد ، در تیم آزمایشی هند برای جایزه Border-Gavaskar گنجانده شده است.

اولین تست قرار است از 17 تا 21 دسامبر زیر چراغ آدلاید زیر نور برگزار شود. دومین آزمون Boxing Day Test است که از 26 تا 30 دسامبر در زمین کریکت ملبورن برگزار می شود. سومین آزمون از 7 تا 11 ژانویه در Cricket Ground سیدنی و آزمون نهایی از 15 تا 19 ژانویه در Gabba است.

مباحث ذکر شده در این مقاله