Sourav Ganguly برای محمد سراج درگذشت پدرش پیام تسلیت ارسال کرد

محمد سراج با تیم هند در سری آینده مقابل استرالیا در سیدنی است.© اینستاگرام


رئیس هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) رئیس جمهور و کاپیتان سابق هند ، سوراو گنگولی ، در پی درگذشت پدر محمد سراج ، تسلیت گفت. پدر تندرو بازی در روز جمعه درگذشت ، همراه با سراج در سیدنی همراه با بقیه اعضای هند برای تور آتی استرالیا. باشد که محمد سراج قدرت زیادی برای غلبه بر این باخت داشته باشد … آرزوهای زیادی برای موفقیت او در این سفر .. شخصیت فوق العادهbcci ، “در توییت رئیس BCCI خوانده شد.

اخبار

سراج آخرین بار در جریان سیزدهمین دوره لیگ برتر هند (IPL) که اخیراً به پایان رسیده است در عمل دیده شد. این بازیکن 26 ساله در ترکیب Royal Challengers Bangalore (RCB) حضور داشت و برای عملکرد خود در یک بازی لیگ مقابل Kolkata Knight Riders (KKR) ستایش کرد. در هنگام طلسم چهار برد خود در آن بازی ، پیسر در حالی که 8 ران قبول شده بود ، سه ویکت انتخاب کرد.

تور تیم هند از استرالیا شامل سه مسابقه ODI ، همان تعداد تساوی T20I و چهار تست است. دو ODI اول در Cricket Ground سیدنی برگزار می شود و بازی افتتاحیه 50 بیش از آن قرار است در 27 نوامبر برگزار شود.

تبلیغ شده

روهیت شارما ، افتتاحیه کننده ، به دلیل نگرانی از آمادگی کلی مسابقه ، بخشی از بازی های محدود کننده سری نخواهد بود. روهیت در حالی که به عنوان نماینده قهرمانان هند بمبئی (MI) مصدومیت همسترینگ داشت.

ناخدا ویرات کوهلی پس از اعطای مرخصی پدری توسط BCCI ، در پایان اولین آزمون به خانه باز می گردد.

مباحث ذکر شده در این مقاله