Sourav Ganguly امیدوار است “باشگاه مورد علاقه منچستر یونایتد” بهبود یابد و به جای گذشته برسد


سوورا گنگولی روز پنجشنبه سرمربی سابق هند و رئیس کنونی BCCI گفت که منچستر یونایتد باشگاه مورد علاقه وی است و همچنین امیدوار است که تیم اوله گونار سولسکایر روزهای شکوه خود را پس بگیرد. گانگولی در حال انجام یک گفتگوی زنده اینستاگرام با پخش کننده تلویزیونی آنانت تایاگی (Anant Tyagi) روی دستگیره رسمی سوپرلیگ هند (ISL) بود و باشگاه لیگ برتر را به عنوان باشگاه فوتبال مورد علاقه خود معرفی کرد.

اخبار

ISL در تاریخ 20 نوامبر با حضور Kelala Blasters در ATK Mohun Bagan در گوا آغاز خواهد شد. گنگولی یکی از مدیران ATK Mohun Bagan است.

“باشگاه مورد علاقه من منچستر یونایتد است. آنها در حال حاضر در بهترین شرایط نیستند ، اما این اتفاق می تواند در ورزش رخ دهد ، من فکر کردم آنها سال گذشته زیر نظر سولسکایر بهبود می یابند ، اما امسال متفاوت بوده است. امیدوارم آنها بهبود پیدا کنند و امیدوارم که گانگولی به Tyagi گفت: “در زمان Solskjaer ، آنها به گذشته می رسند. همه در مورد آنچه الكس فرگوسن به دست آورده اند می اندیشند ، اما افرادی مانند الكس فرگوسن به راحتی با او توافق نمی كنند ، او یك نوع مربی است.”

فرگوسن بخاطر مدیریت منچستر یونایتد از 1986 تا 2013 بسیار مشهور است. او همچنین یکی از بزرگترین مدیرانی است که به این ورزش لطف کرده است و بیش از هر مدیر دیگری در تاریخ فوتبال جام های خود را کسب کرده است.

فرگوسن در طول 26 سال حضور در منچستر یونایتد ، 38 جام از جمله 13 قهرمانی در لیگ برتر ، 5 جام حذفی و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان یوفا را به دست آورد. وی به دلیل خدماتش در این بازی در لیست افتخارات تولد Queen Queen در سال 1999 نشان شوالیه شد.

تبلیغ شده

او در پایان فصل 13-1390 از مدیریت بازنشسته شد و در آخرین فصل خود قهرمان لیگ برتر شد. در حال حاضر ، این باشگاه توسط Ole Gunnar Solskjaer اداره می شود.

در طول فصل 20-2020 ، منچستر یونایتد در لیگ برتر سوم شد. یونایتد در حال حاضر با 10 امتیاز از 7 مسابقه در لیگ برتر 21-2020 در لیگ 14 است. تیم بعدی روز شنبه به مصاف وست برومویچ می رود.

مباحث ذکر شده در این مقاله