SL vs IRE، آزمون دوم، روز 2: ثبت امتیاز آزمون ایرلند در نقش پل استرلینگ، کرتیس کامفر قرن ها در سریلانکا

ایرلند روز سه‌شنبه بالاترین امتیاز آزمون خود را با 492 ثبت کرد، زیرا پل استرلینگ و کورتیس کامفر تنها سومین و چهارمین ایرلندی‌هایی بودند که قرن‌ها در طولانی‌ترین فرمت کریکت ضربه زدند. سریلانکا 81 بدون باخت در پاسخ بود قبل از اینکه باران بازی را در روز دوم در گاله متوقف کرد، 411 دوش عقب بود با نیشان مادوشکا بدون شکست در 41 و دیموث کاروناراتنه 39 خارج از بازی. اما آن روز متعلق به ایرلند بود، استرلینگ 103 و کامفر 111 پس از کاپیتان اندی بالبیرنی در روز اول 95 گل به ثمر رساندند. لورکان تاکر امتیاز مفید 80 را به ثمر رساند در حالی که پرابات جایاسوریا، قهرمان خانگی اولین آزمون، 5 ویکت برای 174 گرفت. آسیتا فرناندو و ویشوا فرناندو هر کدام دو ویکت گرفتند.

استرلینگ اعتراف کرد: «به ثمر رساندن یک تست احتمالاً چیزی است که من باور نداشتم بتوانم به آن برسم.

او به خبرنگاران گفت: “صد امتیاز در شبه قاره بسیار خاص است.” “بنابراین، من بسیار خوشحالم. اگر ما بتوانیم در اینجا به یک نتیجه مثبت برسیم، معنای جهنمی بسیار بیشتری خواهد داشت.”

ایرلند تنها در سال 2017 وضعیت تست را به دست آورد و تاکنون هر پنج مسابقه خود را باخته است.

بالاترین امتیاز قبلی آنها در برابر پاکستان در آزمون افتتاحیه آنها در سال 2018 339 بود.

در شرایط تنبیهی گرم و مرطوب، استرلینگ روز دوشنبه پس از رسیدن به 74 سالگی به دلیل گرفتگی عضلات بازنشسته شده بود، اما روز سه شنبه پس از سقوط تاکر به چین برگشت.

او در سبک آزمایشی صد ساله خود، آسیتا فرناندو را برای شش نقطه عمیق شکست داد و اکنون در هر سه فرمت بازی، قرن ها را در اختیار دارد.

به زودی پس از آن، همان کاسه‌زن او را به‌دلیل 103 اخراج کرد، زیرا ضربه‌زن یک تحویل کوتاه را به دستان دانانجایا دی سیلوا در مرز پای ظریف قلاب کرد.

کامفر در اولین لغزش توسط دسیلوا غواصی گرفتار شد تا جایاسوریا سومین ویکت خود را در اینینگ ها بدهد.

بازکننده های سریلانکا در جلسه پایانی بدون مشکل زیادی مذاکره کردند، اگرچه سریع های ایرلند با توپ جدید لبه بیرونی چوب مادوشا را پیدا کردند.

جایسوریا گفت: «فردا روز بزرگی خواهد بود. “ما باید گل های بزرگی کسب کنیم و در اینینگ های اول پیشتاز باشیم و فقط یک بار به دنبال ضربه زدن باشیم.

این باید برنامه باشد، اما خواهیم دید که چگونه پیش خواهد رفت.»

ایرلند اولین تست را با یک اینینگ و 280 دوش از دست داد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله