“Should Beven A Chance…”: Sunil Gavaskar Bats برای انتخاب هند این ستاره IPL

عکس فایل سونیل گاواسکار© AFP

سونیل گاواسکار، کاپیتان سابق هند احساس می‌کند که یاشاسوی جایسوال، بازی بازکننده راجستان رویالز آماده است تا نماینده هند، به ویژه در T20Is باشد. جیسوال از یک فصل موفقیت آمیز در لیگ برتر هند (IPL) لذت می برد و اولین قرن خود را در این مسابقات در اوایل این ماه به ثمر رساند. این بازیکن 21 ساله در حال حاضر سومین گلزن برتر فصل است و تنها پس از فاف دو پلسیس (702) کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور (RCB) و شوبمن گیل (576) ستاره باز کننده گجرات تایتانز است. گاواسکار پیشنهاد کرد که جیسوال از نظر فنی بازیکن خوبی است و شایسته یک شانس در تیم هند است.

“اگر یک باتر در توپ های 20-25 در T20 40-50 دوش را به ثمر برساند، برای تیم خوب عمل کرده است. اما اگر او بازکننده باشد، باید 15 اوور بازی کند. اگر او هر چند قرن گلزنی کرد، مجموع تیم به راحتی از مرز 190-200 عبور می کند. به همین دلیل است که یاشاسوی در این فصل ضربه زده است، من را بسیار خوشحال کرده است. او همچنین یک ضربه فنی است.”

“من فکر می کنم او آماده است و باید به او فرصت داد. وقتی بازیکنی در فرم است و بعد از آن فرصت پیدا می کند، اعتماد به نفس او نیز بالا می رود. به خصوص در اولین بازی ملی، همیشه این شک وجود دارد که آیا من برای بازی های ملی آماده هستم. استاندارد؟ اگر فرم شما در آن زمان خوب نباشد، شک شما بیشتر می شود، بنابراین مهم است که در آن زمان در فرم باشید.

جیسوال تاکنون 575 دوش در 13 مسابقه با نرخ ضربه خیره کننده 166.18 به ثمر رسانده است.

چندین بازیکن فعلی و سابق کریکت، از جمله سرمربی سابق هند، راوی شاستری، از انتخاب او در تیم هند حمایت کرده اند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله