Shikhar Dhawan Sports New India Jersey با “انگیزه تازه”. به عکس مراجعه کنید

هند و استرالیا: Shikhar Dhawan Sports New India Jersey With

هند و استرالیا: شیخار داوان پیراهن جدید تیم هند را پوشید.© شیخار داوان / توییتر


شیخار داوان ، کشتی گیر افتتاحیه هند ، تصویری را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که در آن دیده می شود که در حال بازی با یک “پیراهن جدید” برای سری آینده های محدود محدود در برابر استرالیا است. هنگام نوشتن سلفی ، داوان در زیرنویس نوشت: “نیوجرسی ، انگیزه دوباره. آماده رفتن”. Dhawan بخشی از تیم های یک روزه بین المللی و Twenty20 بین المللی هند برای سفر به استرالیا است که با اولین ODI در سیدنی در 27 نوامبر آغاز می شود. از 17 دسامبر در آدلاید شروع می شود.

اخبار

داوان با دویدن زیر کمربند خود در لیگ برتر هند (IPL) به این تور می آید و در آنجا به عنوان دومین گلزن برتر کل و بهترین گلزن تیمش پایتخت های دهلی به پایان می رسد.

در غیاب روهیت شارما ، که از دور محدود تور هندوستان استراحت کرده است تا بهبودی خود را از آسیب دیدگی در ناحیه همسترینگ در طی IPL بدست آورد ، داوان با یک شریک تازه وارد خارج می شود.

KL Rahul و Shubman Gill دیگر افتتاحیه های تعیین شده در تیم ODI هستند.

پیراهن Dhawan sported شباهت هایی به آن داشت که هند در جام جهانی 1992 که در استرالیا و نیوزیلند برگزار شد.

از طرف دیگر ، استرالیا در طول سه مسابقه سری T20I که پیرو ODI است ، پیراهن بومی خواهد پوشید.

تبلیغ شده

این پیراهن به یاد اولین تیم استرالیایی برای سفر به خارج از کشور در سال 1868 پوشیده خواهد شد.

در حالی که روهیت پا را از دست خواهد داد ، حتی اگر مشارکت او در آزمایشات همچنان تردید برانگیز باشد ، کوهلی پس از اولین تست در آدلاید به خانه بازمی گردد تا در کنار همسرش ، بازیگر آنوشکا شارما باشد ، زیرا این زوج در انتظار فرزند اول خود هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله