Shikhar Dhawan تاریخ می آفریند، دومین بازیکنی می شود که ادعای بزرگ IPL را دارد

Shikhar Dhawan عملکرد ویژه ای را ارائه داد اما در جریان رویارویی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین پنجاب کینگز و سان رایزرز حیدرآباد در روز یکشنبه به طرز دردناکی نزدیک به یک قرن شایسته سقوط کرد. داوان در حالی که ویکت‌ها در سمت دیگر سقوط می‌کردند، خودش را حفظ کرد و او با 99 ضربه از 66 تحویل با کمک 12 چهار و پنج شش به پایان رسید. در این روند، داوان به دومین ضربه زن تاریخ تبدیل شد که با سایر هم تیمی هایش در طول یک دوره IPL ضربت می زند. تنها فرد دیگری که به این شاهکار دست یافت، پارتیو پاتل برای چنای سوپر کینگز در سال 2019 بود.

این پس از چرخش مایانک مارکانده با ارقام 4 به 15 انجام شد تا پادشاهان پنجاب در اوور پانزدهم به 88 برای 9 تبدیل شود. داوان 12 چهار و پنج شش زد.

حتی زمانی که پادشاهان پنجاب در فواصل منظم ویکت‌های خود را از دست می‌دادند، داوان به هم تیمی‌هایش نشان داد که چگونه این کار را با ضربه کوبنده‌اش انجام دهند.

کینگز پنجاب که از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند، شروعی فاجعه بار را تحمل کرد زیرا آنها پرابهسیمران سینگ را در همان اولین توپ مسابقه از دست دادند و بوونشوار کومار دریانورد کهنه کار هند در مقابل ویکت گیر افتاد.

توپ از بالای زانو به او برخورد کرد، اما پرابهسیمران تصمیم گرفت بدون درخواست بازبینی به عقب برود و پنجاب را به هیچ وجه رها نکرد.

کاپیتان شیخار داوان برای مرز اول اینینگ، بوونشوار را به سمت منطقه نفر سوم بازی کرد.

با این حال، داوان دوباره از انتهای غیرمهاجم تماشا کرد که متیو شورت (1) توسط مارکو یانسن بازیکن دست چپ آفریقای جنوبی در دومین تحویل بازی در ورزشگاه بین المللی راجیو گاندی اخراج شد.

توپ در طول خوبی فرود آمد و قبل از برخورد با پد شورت به سمت داخل چرخید. بر خلاف پرابهسیمران، شورت قبل از اینکه تصمیم بگیرد به میدان بازگردد، با کاپیتان خود مشورت کرد و در اور دوم پنجاب کینگز را در نقطه 10 برای دو نفر گذاشت.

توپ بعدی، و یک ارسال نوسانی دیگر به جیتش شارما (4) ضربه گیر ویکت بان ضربه زد و فریاد بلند یانسن برای وزن کم توسط داور تایید شد. DRS به سرعت گرفته شد و فناوری ردیابی توپ نشان داد که به خوبی از سمت پا پیش می رود، که منجر به لغو تصمیم و ایجاد آرامش برای PBKS شد.

داوان دو چهار تا از همکار تیم هندی خود بوونشوار پیدا کرد، قبل از اینکه جانسن برای بازگرداندن جیتش شارما، که نتوانست در اواسط بازی، آیدن مارکرام، کاپیتان SRH را از میدان خارج کند، بازگردد.

سام کوران توپ های یانسن را شش و چهار گل زد، اما پس از زدن 22 توپ بر روی 15 توپ، مسابقه همه جانبه انگلیسی توسط مارکانده انجام شد، که پس از نمایش درخشان SRH در شروع، با ارقام خوب به پایان رسید. .

اما داوان ایده های دیگری داشت که با شکست دادن توپ گیران SRH تیمش را به جمع قابل احترام رساند. بوونشوار در طول مسیر به داوان کمک کرد، که سه موقعیت را با ضربه زدن، از جمله دو فرصت بولینگ خود، به دست آورد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله