“Secret Is Lady Luck”: Axar Patel اعتبار همسر Meha پس از پیروزی بر SRH

آکسار پاتل ستاره شد زیرا نمایش همه جانبه او به پایتخت دهلی کمک کرد تا در یک بازی هیجانی کم امتیاز در روز دوشنبه در هفت ران پیروزی مقابل سان رایزرز حیدرآباد به دست آورد. دی سی در مجموع 144/9 را در 20 اور پس از انتخاب اول خفاش ارسال کرد. بعداً، SRH به 137/6 محدود شد زیرا آکسار و آنریچ نورژه هر کدام دو ویکت داشتند. جدا از درخشش با توپ. آکسار همچنین 34 ران را شکست و به تیمش کمک کرد تا به مجموع قابل دفاع برسد. نه تنها در IPL، بلکه Axar همچنین یکی از اعضای برجسته تیم هند در تمام فرمت ها است.

نایب کاپیتان دی سی در صحبت با پیسر موکش کومار پس از پیروزی، موفقیت او را به همسرش مها داد. آکسار و میها در دی ماه امسال با هم ازدواج کردند.

“خانم شانس؟ بله، راز شانس خانم است. و همچنین به دلیل روشی که در 1 سال گذشته ضربات ضربی را انجام داده ام، اعتماد به نفس و اطمینان در توانایی ضربه زدن من وجود دارد. من این اعتماد به نفس را ادامه می دهم. و وقتی همه چیز به خوبی پیش می رود. آکسار در ویدئویی که در توییتر IPL منتشر شده به موکش گفت، من می‌خواهم ثابت باشم، می‌خواهم فرم را به جلو ببرم. من اینطور فکر می‌کنم. بانو لاک نیز یک متخصص تغذیه است.

دی سی تنها در 8 اور به 62/5 کاهش یافت، پس از اینکه واشنگتن ساندار سه ویکت را در یک اور اسکال زد. آکسار فاش کرد که در حال لذت بردن از یک فنجان قهوه بود که ناگهان مجبور شد برای خفاش بیرون بیاید.

“من یک قهوه سفارش دادم. دوست دارم قبل از رفتن به خفاش قهوه بنوشم. بنابراین فکر کردم، 2 ویکت افتاده است، من کمی قهوه خواهم خورد. فنجان قهوه در دستم بود فقط زمانی که چند بازیکن دوان دوان آمدند و به آنها گفتند من “بهای، برو، نوبت توست که خفاش کنی”. قهوه هم سرد شد و من مجبور شدم بروم بیرون.”

رفتم با مانیش پاندی صحبت کردم. از او در مورد زمین مسابقه پرسیدم. او همچنین گفت که تنها با یک توپ روبرو شده است. اما مردم به من گفتند که زمین بازی کند است. ما می خواستیم بازی را عمیق تر کنیم. ما توانستیم یک مشارکت ایجاد کنیم.”

این شکست باعث می‌شود که سان‌رایزرز با تنها دو برد از هفت بازی در رده نهم جدول امتیازی قرار بگیرد. علیرغم پیروزی در این مسابقه، پایتخت دهلی همچنان در انتهای جدول رده بندی لیگ باقی ماند.

در حالی که مرحله لیگ فصل به نیمه رسیده است، هر دو SRH و DC برای ادامه رقابت در پلی آف باید یک رشته نتایج مثبت به دست آورند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله