Sandeep Sharma با وجود MS Dhoni Heroics آرام می ماند در حالی که راجستان رویالز برنده تریلر با 3 ران شد

ماهندرا سینگ دونی نگاهی اجمالی به روزهای خوب قدیمی با پایان‌های هیجان‌انگیز داشت، اما ساندیپ شارما، دریانورد ناشناخته راجستان رویالز، چند تحویل کامل را انجام داد تا در یک رویارویی نزدیک با IPL، راجستان رویالز را در برابر چنای سوپر کینگز به پیروزی برساند. چهارشنبه در ورزشگاه چیدامبارم. با تعقیب یک هدف 176، Dhoni (32 توپ از 17 توپ) و Ravindra Jadeja (25 توپ از 15 توپ)، کهنه سربازان بسیاری از این پایان های وسوسه انگیز در مسیر بودند زیرا در آخرین اوور به 21 گل نیاز بود.

امتیاز نهایی CSK 172 برای 6 بود زیرا Dhoni بازی 200 خود را برای CSK به روشی که دوست داشت در خانه معنوی خود با 30000 تماشاگر به علاوه او را به پایان نرساند.

ساندیپ، دریانورد پنجاب، که هشت سال قبل چند بازی برای هند انجام داد، به نظر می‌رسید که اعصاب خود را از دست داده بود، زیرا او چند توپ واید را می‌زد و سپس دونی او را روی پای مربعی و وسط ویکت برای چند شش ضربه شلاق زد.

با نیاز به 6 تخفیف در دو تحویل آخر، پیسر متوسط ​​به جادجا یورش برد و سپس یک توپ بلوک‌هول عالی به دونی در حالی که چند تک‌نفره را آورد.

با این حال، دوون کانوی رویکرد خش داری در زمین های نابسامان داشت، زیرا 50 توپ از 38 توپ او با راویچندران اشوین (25/2 در 4 اور) و یوزوندرا چاهال (27/2 در 4 اور) به خوبی بولینگ را فراهم نکرد.

پیش از این، Jos Buttler در رویکرد خود کاملاً ویرانگر نبود، اما با این حال نیم قرن هجدهم از حرفه خود در IPL را مدیریت کرد زیرا راجستان رویالز پس از اینکه ابتدا در خفاش قرار گرفت، 175 مناسب برای 8 را ارسال کرد.

در حالی که رویال ها پس از 15 اور 135 برای 4 بازی بودند، پنج اور آخر آنطور که انتظار می رفت بازدهی نداشت و تنها 40 ران اضافه شد و چهار ویکت در این روند از دست رفت.

Ravindra Jadeja (2/21 در 4 اور) طبق معمول روی سطحی تهدیدآمیز بود که به اسپینرها کمک کرد، حتی زمانی که باتلر در 36 توپ 52 خود سه شش ضربه بزرگ زد. او با دودوت پادیکال (38 توپ از 26 توپ)، که پس از مبارزاتش در مقابل پادشاهان پنجاب، به حالت اولیه خود بازگشته بود، یک جایگاه خوب در ویکت دوم 77 ران داشت.

در پایان، شیمرون هتمایر (30 توپ از 18 توپ) همیشه به عنوان یک تمام کننده تاثیرگذار بود در حالی که توشار دشپنده (2/37) تنها 8 ران در اور بیستم انجام داد.

بولرهای CSK، به خصوص Jadeja، موفق شدند باترهای رویالز را پس از شروع سریع با 50 در اوور ششم، به عقب برگردانند.

رویالز بین اورهای 8-13 مبارزه کرد و دو ویکت را در فاصله سه توپ با پادیکال و کاپیتان سانجو سامسون (0) به جادجا از دست داد.

تحویلی که سامسون را دریافت کرد، با سرعت بازوی بالایی پخش شد و به اندازه کافی چرخید و با جهش کافی باعث شد که خمیر مجبور شود خط اشتباهی را اجرا کند.

پس از مرحله‌ای که در آن ضربه‌های رویالز برای کمی بیش از شش اور هیچ مرزی به ثمر نرساندند، اشوین (30، 22 توپ، 1×4، 2×6) دو شش شش‌های متوالی را از آکاش سینگ شکست داد.

او حتی در حالی که می‌خواست سرعتش را بالا ببرد، سقوط کرد و یکی از آکاش را در اعماق آسمان به آسمان پرتاب کرد.

پس از اینکه کاپیتان MS Dhoni برنده پرتاب شد و تصمیم به کاسه بازی گرفت، دشپنده یک ضربه زودهنگام برای تیم میزبان زد و یاشاسوی جیسوال خطرناک (10، 8 توپ، 2×4) را اخراج کرد و او توسط شیوام دوبه گرفتار شد.

باتلر و پادیکال (38، 26 توپ، 5×4) 77 دوش در 41 تحویل اضافه کردند قبل از اینکه دومی به راویندرا جادجا بیفتد که توسط دوون کانوی گرفتار شده بود. این مشارکت پس از برکناری زودهنگام جیسوال، پایه و اساس سلطنت را گذاشت.

دونی قبل از مسابقه برای کاپیتانی CSK برای دویستمین بار در IPL توسط N Srinivasan رئیس سابق BCCI در حضور همسرش Chitra Srinivasan و رئیس سابق TNCA روپا گورونات تجلیل شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله