Sakshi Dhoni تولد خود را با MS Dhoni ، Ziva جشن می گیرد. به عکس مراجعه کنید

Sakshi Dhoni تولد 32 سالگی خود را با MS Dhoni ، Ziva جشن می گیرد.  به عکس مراجعه کنید

ساکشی دهونی پنجشنبه ، 19 نوامبر ، تولد 32 سالگی خود را جشن می گیرد.© Sakshi Dhoni / اینستاگرام


MS Dhoni ، همسرش ساکشی و دخترش Ziva اواخر شب گذشته در جشن تولد 32 سالگی Sakshi مشاهده شدند. ساکشی تصویری را در استوری های اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می داد شوهرش زیو را در آغوش خود و دهونی ها را که توسط دوستانشان محاصره شده اند ، نشان می دهد. دو کیک تولد نیز دیده می شود که روی میز روبروی آنها قرار گرفته است. ساکشی برای تشکر از دوستانش که تولد او را آرزو می کنند ، یک سری عکس در داستان های خود قرار داده است این یکی از موارد نادر حضور عمومی MS Dhoni در خارج از تعهدات کریکت وی بود.

اخبار
t6o1ln1g

ساکشی دهونی تولد 32 سالگی خود را جشن گرفت

Dhoni آخرین بار در جریان مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2020 جایی که هدایت Chennai Super Kings را بر عهده داشت دیده شد.

با این حال ، CSK امسال بهترین فصل را پشت سر نگذاشت زیرا آنها هفتم شدند و برای اولین بار در تاریخ خود در مرحله پلی آف موفق نشدند.

دهونی ، که در آگوست امسال اعلام بازنشستگی از کریکت بین المللی کرده بود ، با خفاش نیز دور از بهترین شکل خود بود ، زیرا او از 14 مسابقه با ضربات 116.27 فقط 200 دوی اجرا کرد.

تبلیغ شده

با حراجهای IPL 2021 در گوشه گوشه ، خواستار بازنگری در تیم CSK شده است تا پس از عملکرد ناخوشایند آنها در IPL 2020 ، جایی که بسیاری از بازیکنان ارشد آنها برای تأثیرگذاری تلاش می کنند ، برای آینده بازسازی شود.

آکاش چوپرا ، بازرسان و مفسران پیشین هند ، از CSK خواسته است تا MS Dhoni را پیش از حراج بزرگ آزاد کرده و در صورت لزوم ، او را از طریق کارت مسابقه مناسب خریداری کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله