Sachin Tendulkar Sharing Cool Food Festival Mood Look on Instagram، Fans Go Gaga


در حالی که فصل جشنواره سرانجام در جریان کامل بود ، ساچین تندولکار به اینستاگرام رفت تا لحظه ای از روند شیوع ویروس کرونا را به اشتراک بگذارد. وی از زمان شروع قفل در ماه مارس ، یک کاربر ثابت شبکه های اجتماعی بوده است. با پوشیدن یک پیراهن سفید ، افسانه کریکت مجموعه ای از دو عکس را منتشر کرد. در یکی از او دیده می شود که پیراهن خود را بسته است. در همین حال ، در عکس دیگر ، او را می توان در حال بررسی انعکاس خود در آینه مشاهده کرد. این عکس به عنوان زیر عنوان “من: بازتاب من: همه چیز آماده است” عنوان شده است.

اخبار

طرفداران به بخش نظرات عکس رفتند تا بت خود را تحسین کنند. یک طرفدار پاسخ داد ، “تعویض تاریخ کریکت”.

در همین حال ، دیگری نوشت: “همیشه بزرگترین بازدید”.

بسیاری از طرفداران نگاه او را “عالی” خواندند ، و یکی اظهار داشت ، “آقای عالی به نظر می رسد”.

این خانم 47 ساله اخیراً در شبکه های اجتماعی بسیار فعال بوده است. او دستورالعمل های غذا ، عکس های برگشتی ، عکس ها را با اعضای خانواده به اشتراک می گذارد. او همچنین به تازگی عکس شایان ستایش با یک گربه را منتشر کرده است.

تبلیغ شده

ساچین در بمبئی متولد شد ، اولین بازی خود در هند را هنگام بازی آزمایشی برابر پاکستان در کراچی ، در نوامبر 1989 انجام داد. او در آن زمان فقط 16 ساله بود. او اولین تجربه ODI خود را در همان سال در دسامبر انجام داد.

وی که دارنده چندین رکورد کریکت بود ، جایزه Arjuna ، راجیو گاندی خیل راتنا ، Padma Shri ، Padma Vibhushan و Bharat Ratna را نیز دریافت کرد. در سال 2019 ، وی همچنین به تالار مشاهیر ICC راه یافت. وی همچنین بالاترین گلزن تاریخ در مسابقات کریکت بین المللی است و با هند قهرمان جام جهانی 2011 شد. در مجموع ، او شش بار در جام جهانی به میدان رفته است.

مباحث ذکر شده در این مقاله