S Sreesanth به کریکت رقابتی بازگشت ، تا KCA President T Cup Cup T20 را بازی کند


بولر سریع S Sreesanth با یک مسابقات محلی T20 که توسط انجمن کریکت کرالا ترتیب داده شده بود ، به اولین کریکت بعد از اتمام تحریم هفت ساله به اتهام تنظیم مسابقات باز می گردد. Sreesanth ، که به دلیل ادعای مشارکت در رفع اشکال در IPL ، توسط BCCI ممنوع شد ، در لیست بازیکنان رویداد T20 در Alappuzha حضور دارد. ممنوعیت وی در سپتامبر سال جاری پایان یافت. یک مقام KCA گفت که او در تیم ببرهای KCA انتخاب شده است تا توسط کاپیتان تیم ایالتی ساچین بیبی در مسابقات کاپیتانی شود.

اخبار

طبق گفته KCA ، شش تیم – KCA Royals ، KCA Tigers ، KCA Tuskers ، KCA Eagles ، KCA Panthers و KCA Lions – توسط کمیته ای که برای افتتاحیه مسابقات TCA جام رئیس جمهور KCA تشکیل شده است ، انتخاب شده اند.

KCA گفت ، علاوه بر Sreesanth و Baby ، بازیکنان برجسته ای مانند Basil Thampi ، Rohan Prem ، Midhun S ، Asif KM و سایر بازیکنان بزرگسال دولت در تیم های مختلف حضور خواهند داشت.

در بیانیه مطبوعاتی KCA آمده است: “این تیم ها ترکیبی از جوانان و تجربه هستند. انتظار می رود این مسابقات مسابقات پرشوری را ایجاد کند و بستری را برای بسیاری از کریکت ها مشتاق فراهم کند تا مهارت های خود را به نمایش بگذارند.”

این بازگشت Sreesanth به میدان کریکت پس از اجرای محرومیت است که در سپتامبر سال جاری پایان یافت.

این بولر 37 ساله پیش از این گفته بود که در پایان این محرومیت قصد دارد حداقل زندگی حرفه ای خود را از سر بگیرد و ایالت زادگاه وی کرالا قول داده است که اگر موفق به اثبات تناسب اندام شود ، وی را مورد توجه قرار دهد.

KCA اعلام کرد که برای انجام مسابقات در Alappuzha از 17 دسامبر 2020 تا 3 ژانویه 2021 ، با پیوستن به پروتکل های COVID-19 ، منتظر سر اشاره دولت است. به گفته آن ، مجوز برای همان مورد از مقامات دولتی خواسته شده است.

KCA گفت این مسابقات T20 آغازین یک کار سالانه است که شامل شش تیم انتخاب شده توسط کمیته ای است که برای این منظور تشکیل شده است.

در خبرنامه آمده است: “هیچ حق امتیاز یا مالکی وجود نخواهد داشت. هر تیم متشکل از 14 بازیکن و 2 پرسنل پشتیبانی است. همچنین در صورت نیاز به تعویض ، 4 بازیکن” در تماس “برای هر تیم خواهند بود.

تبلیغ شده

KCA گفت كه همه بازيكنان ، كاركنان پشتيباني و مقامات مربوطه بايد تحت محيط زيست امن قرار گيرند تا خطر آلودگي را از طريق تماس خارجي به حداقل برسانند.

“رعایت دقیق پروتکل های ایمنی COVID-19 تضمین خواهد شد. برای این منظور قبل از شروع مسابقات ، KCA کارگاه های آنلاین را برای بازیکنان / مسئولان برگزار می کند ، تا آنها را در زمینه SoPs و اقدامات پیشگیرانه زمینی آموزش دهد.” انتشار خوانده شده

مباحث ذکر شده در این مقاله