S Sreesanth برای بازگشت به بازی آماده می شود ، Suresh Raina برای هم تیمی سابق هند آرزوی موفقیت می کند

Suresh Raina برای هم تیمی سابق هند S Sreesanth آرزوی خوشبختی می کند زیرا Pacer آماده می شود تا به بازی برگردد

در ابتدا توسط BCCI به S. Sreesanth ممنوعیت مادام العمر داده شد.© توییتر


سوره رینا ، بازیکن سابق کریکت هند ، در توییتر خود برای هم تیمی سابق خود ، S. Sreesanth ، آرزوی موفقیت کرد ، زیرا پیکر آماده می شود تا به بازی برگردد. این بازیکن 37 ساله قرار است در مسابقات T20 Cup رئیس جمهور شرکت کند که به همت انجمن کریکت کرالا برگزار می شود. روز دوشنبه ، سرسنت با استفاده از شبکه های اجتماعی پیام صمیمانه ای را برای طرفداران خود ارسال کرد. همراه با یک عکس ، او نوشت ، “زمان آن فرا رسیده است که دوباره دستانم را بچرخانم و بهترین بازی را که بیشتر از همه دوست دارم دوست دارم. به همه مردم دوست داشتنی من ، همیشه یادشان می رود” بهترین نسخه از خودتان هستید ، اما مطمئن شوید که بهتر و بهتر و بهترین نسخه باشید ، لطفا هرگز “خانواده # خود” را رها نکنید.

اخبار

در بخش نظرات ، Raina پاسخ داد ، “موفق باشید برادرم! خوب باشید و بهترین آرزوها را برای شما و اراده خود داشته باشید! احترام بگذارید”.

سرسنت در ابتدا توسط مسیحی BCCI در آگوست 2013 به دلیل شرکت در ادعای لکه گیری در لیگ برتر هند (IPL) ، همراه با هم تیمی های آجیت چنددیلا و آنکیت چاوان (RR) ، مادام العمر ممنوع شد. ممنوعیت وی سال گذشته به هفت سال کاهش یافت و در سپتامبر سال جاری پایان یافت.

تبلیغ شده

مسابقات محلی T20 از 17 دسامبر آغاز می شود. تیم های شرکت کننده در این مسابقات عبارتند از KCA Royals ، KCA Tigers ، KCA Tuskers ، KCA Eagles ، KCA Panthers و KCA Lions.

سرسنته اولین بازی خود را در هند در سال 2005 مقابل سریلانکا در ODI انجام داد. او همچنین با هندوستان ، جام جهانی ODI 2011 و جام جهانی T20 2007 را به دست آورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله