RR پیش‌بینی XI در برابر RCB در IPL 2023: آیا Ryan Parag زیر آتش توسط راجستان کنار گذاشته می‌شود؟

راجستان رویالز همچنان در صدر جدول رده بندی لیگ برتر هند (IPL) 2023 باقی مانده است، اما چند نگرانی وجود دارد که روسای فرنچایز باید به آنها رسیدگی کنند. یکی از دغدغه های تیم، فرم همه کاره ریان پاراگ است که نقش تمام کننده در تیم به او اختصاص داده شده است. خفاش پاراگ در این کمپین حتی در یک مسابقه صحبت نکرده است. در بازی مقابل تیم بنگالورو، مدیریت می تواند تصمیم بگیرد که به یکی از جوانان دیگر تیم فرصت بدهد.

خانواده سلطنتی به چیزهای بیشتری از طبقه متوسط ​​شکننده خود نیاز دارند زیرا به دنبال بازگشت به راه های پیروزی در برابر یک رویال چلنجر ناسازگار اما خطرناک هستند.

RR در حال حاضر با 8 امتیاز پس از چهار برد و دو باخت در صدر جدول رده بندی قرار دارد، در حالی که RCB با سه پیروزی و همین تعداد شکست در رده پنجم قرار دارد.

اما RR باید در مورد عملکرد خود در آخرین بازی مقابل لاکنو سوپر جاینتز در خانه فکر کند.

با تعقیب جدول 155، RR شروعی عالی داشتند با بازکننده های Yashasvi Jaiswal (44) و Jos Buttler (40) که 87 ران در 11.3 اور دوختند، قبل از اینکه رتبه وسط از بین برود و در 10 ران شکست بخورد.

در Jaiswal و Buttler، RR احتمالا قوی ترین جفت افتتاحیه را دارد و این دو در این فصل برای تیم ارائه می دهند. اما این عملکرد درجه متوسط ​​است که برای RR نگران کننده شده است.

کاپیتان سانجو سامسون و شیمرون هتمایر دوش را به ثمر رسانده‌اند اما به اندازه کافی ثابت نبوده‌اند، و تیم برای پایان دادن به بازی‌ها از آنها حمایت می‌کند.

بدتر از همه، Devdutt Padikkal و Riyan Parag نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

در ترنت بولت باتجربه و ساندیپ شارما، RR دارای توپ گیرهای بازکننده خوبی است و آنها در مقابل فاف دو پلسیس و ویرات کوهلی کار خود را قطع خواهند کرد.

در بخش اسپین، راویچاندران اشوین با نیرنگ و ترفندهای خود تحت تأثیر قرار گرفته است، اما یوزوندرا چاهال کمی گران بوده است و باید بازی خود را بالا ببرد.

RR احتمالاً XI را در برابر RCB بازی می کند:جوس باتلر، یاشاسوی جایسوال، سانجو سامسون، دودوت پادیکال، شیمرون هتمایر، ریان پاراگ، دهروو جورل، آر اشوین، جیسون هولدر، ترنت بولت، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله