RR متحمل سقوط ضربه ای می شود، همه چیز برای 59 شکست برای RCB با 112 ران

راجستان رویالز یکی از غیرقابل توضیح ترین بازی های ضربتی لیگ برتر هند را به نمایش گذاشت، زیرا آنها تنها با 59 بازی اخراج شدند و در روز یکشنبه در جیپور شکست بزرگی را در 112 ران به رویال چلنجرز بنگلور متحمل شدند. در تعقیب 172 برای یک برد، رویالز متحمل یک فروپاشی ضربه ای خیره کننده شد و تنها با گلزنی شیمرون هتمایر (35 توپ از 19 توپ) و جو روت (10 توپ از 15 توپ) با تنها 10.3 اوور سومین مجموع پایین ترین در تاریخ IPL شد. ارقام دو رقمی این دومین کمترین مجموع RR بود، زیرا آنها توانستند با یک ران از کمترین رقم قبلی خود یعنی 58 در مقابل همان حریفان در سال 2009 عبور کنند.

باترهای RR نتوانستند به مبارزه بپردازند در حالی که به شوت زدن ادامه می‌دادند، در حالی که موقعیت ایجاب می‌کرد که برای مدتی روی یک ویکت آهسته و حیله‌گر بمانند.

بولرهای RCB از عدم کاربرد باترهای RR و حس بازی استفاده کردند زیرا همه آنها با ویکت برگشتند. وین پارنل با سه ویکت برای 10 ران از سه اوور خود، منتخب بولرها بود. مایکل بریسول و کارن شارما هر کدام دو ویکت و محمد سراج و گلن ماکسول هر کدام یک ویکت گرفتند.

با این برد، RCB با 12 امتیاز از 12 بازی به رده پنجم پرید تا در رقابت برای حضور در پلی آف باشد در حالی که RR با 12 امتیاز از 13 بازی به رده ششم سقوط کرد.

رویالز پنج ویکت را برای 25 ران در پاورپلی از دست داد و پارنل دو ویکت را از دست داد، از جمله جاس باتلر (0) و کاپیتان سانجو سامسون (4).

اما این سراج بود که با گرفتن ویکت یاشاسوی جیسوال (0) دروازه ها را باز کرده بود. این بازیکن جوان نتوانست ضربه خود را کنترل کند و در دومین توپ تعقیب و گریز RR یک ضربه ساده به ویرات کوهلی در اواسط آف ارائه داد.

این یک نمونه نادر بود زیرا هر دو درب بازکن RR برای اردک‌ها بیرون آمدند، زیرا باتلر در یک تحویل کوتاه و گسترده از Parnell خارج شد.

دو توپ بعد، سامسون در حالی که خیلی زود متعهد به یک شوت شده بود بیرون بود و توپ به سمت بالا به هوا رفت تا آنوج روات یک ضربه خوب را بگیرد.

سه ویکت به مدت 11 ران پس از دو اور، رویالز از دو اور بعدی جان سالم به در برد تا اینکه دیودت پادیکال، که به عنوان “بازیکن ضربه ای” به جای یوزوندرا چاهال وارد زمین شد، به دلیل چهار دور بریسول اخراج شد و روند رویالز به سمت رختکن ادامه داشت. .

اولین سفر Root با خفاش IPL نیز یک کابوس بود زیرا او تصمیم LBW به دام افتاد و سومین قربانی Parnell شد.

هتمیر تنها ضربه‌ای بود که به مبارزه پرداخت و او در اور هشتم، سه شش ششم متوالی از کارن شارما زد، اما در نهایت در بولینگ گلن ماکسول در دهمین ضربه از زمین اخراج شد.

آدام زامپا و کی ام آصف تصمیم گرفتند با بیرون آمدن در فاصله سه توپ در اور یازدهم در یکی از یک طرفه ترین مسابقات IPL، بدبختی رویالز را افزایش ندهند.

پیش از این، کاپیتان Faf du Plessis و ماکسول نیم قرن به عنوان RCB به چالش کشیدن 171 برای 5 پس از انتخاب خفاش ارسال کردند.

دو پلسیس (55 توپ خارج از 44 توپ) و ماکسول (54 توپ خارج از 33 توپ) به فرم قوی خود در زمین کندتر ادامه دادند، اما رویالز تلاش منظمی برای بولینگ انجام داد تا RCB را به یک مجموع رقابتی متوقف کند.

انوج راوات 29 ضربه را زد و تنها 11 توپ پایین آمد تا مجموع RCB را از مرز 170 بگذراند زیرا آنها 51 ران در پنج اور آخر اضافه کردند.

آدام زامپا، اسپینر بازوی چپ استرالیایی (4-0-25-2) و پیسر KM Asif (4-0-42-2) موفق ترین توپ گیران رویالز بودند در حالی که ساندیپ شارما یک ویکت کسب کرد.

کوهلی ساندیپ را برای یک مرز در اوور اول به دلیل بولینگ یک توپ کوتاه و پهن مجازات کرد، اما او و دو پلسیس پس از معرفی اسپینرها نتوانستند مرزهای زیادی را بدست آورند.

زامپا در اور دوم معرفی شد اما در اور چهارم توسط دو پلسیس ضربه شش را دریافت کرد. اشوین و چاهال نیز به طور معقولی خوب عمل کردند زیرا RCB تنها توانست امتیاز 42 را بدون باخت در پاورپلی به ثمر برساند.

رویالز اولین موفقیت خود را در قالب کوهلی (18 توپ از 19 توپ) در اوور هفتم با آصف به دست آورد که ویکت جایزه را به دست آورد. توپ در هوا پرتاب شد و یاشاسوی جیسوال یک توپ خوب گرفت.

RCB قادر به افزایش گاز نبود زیرا در نیمه راه 78 به 1 بود. اما در آن زمان ماکسول آرام گرفته بود و شروع به تحمیل خود به بول داران RR کرد.

ماکسول در اور سیزدهم دو ضربه چهار به حریف از سندیپ زد و در اور بعدی آن را با شش گل از اشوین دنبال کرد تا نرخ گلزنی را افزایش دهد.

سپس دو پلسیس با ضربه زدن به آصف برای شش در اوور پانزدهم به نیم قرن پنجم فصل خود رسید. اما باتر آفریقای جنوبی در همان فرم به دومین قربانی آصف در این مسابقه تبدیل شد.

جیسوال دوباره کسی بود که گرفتار را گرفت زیرا دو پلسیس نتوانست او را پاک کند.

اخراج دو پلسیس باعث سقوط RCB شد زیرا ماهیپال لورمور (1) و دینش کارتیک (0) دو و چهار توپ پس از خروج کاپیتان بیرون بودند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله