Rohit Sharma در این روز در سال 2014 بالاترین امتیاز ODI را شکست. تماشا کنید


روهیت شارما به عنوان یکی از بهترین کریکت های توپ سفید در نسل فعلی شناخته می شود و سوابق محدود او بیش از حد بر سلطه وی در قالب های 50 و 20 بیش از حد صحبت می کند. وی تنها بازیکنی است که بیش از یک قرن دو برابر در قالب یک روزه بین المللی به ثمر رسانده است. در حقیقت ، Rohit سه قرن دو برابر در ODI ها شکست و همچنین دارای بالاترین امتیاز فردی در قالب است. دقیقاً شش سال پیش ، خفاش آغازین با شکست دادن 264 در برابر سریلانکا در یکی از شکارگاه های مورد علاقه خود ، باغ های برجسته Eden در کلکته ، تاریخ را خلق کرد. شورای کنترل کریکت در هند (BCCI) پیوند ضربات تاریخی روهیت را بر روی دستگیره رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشت.

اخبار

#OnThisDay در سال 2014 ، @ ImRo45 با شکست دادن 264 – بالاترین امتیاز فردی در ODI ها – تاریخ را ایجاد کرد. در این توئیت ، ضرب و شتمی شامل 33 چهار و 9 شش #TeamIndia تماشا کنید که با شکوه در اینجا ضربه می زند.

با یک گام فراتر رفتن ، حساب کاربری بین المللی شورای کریکت در توئیتر نحوه پیشرفت توپ به توپ نوادر روهیت را به اشتراک گذاشت.

جالب توجه است که در پاسخ به کل 404/5 هند ، بازدید کنندگان فقط می توانند 251 دویدن را جمع کنند – 13 دوش کمتر از آنچه روهیت توسط خودش به ثمر رسانده است.

روهیت در مسابقه ماراتن خود 173 توپ بازی کرد و 33 چهار و نه شش بازی را شکست. پس از یک شروع آرام ، روهیت به پنجاه و دو 72 توپ خود رسید اما دنده ها را عوض کرد تا پنجاه بعدی را فقط با 28 توپ به ارمغان بیاورد. او 25 توپ دیگر گرفت تا تعداد گلهای خود را از 100 به 150 برساند. او با 151 توپ به قرن مضاعف رسید ، در حالی که 50 اجرای بعدی او فقط 15 زایمان بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله