Rohit Sharma ارسال پاسخ خنده دار به تبلیغ IPL 2020 که نشان می دهد هندی های بمبئی تنها در سالهای عجیب و غریب برنده هستند

روهیت شارما سه شنبه 10 نوامبر هندی های بمبئی را به پنجمین عنوان IPL رساند.© BCCI / IPL


روهیت شارما سه شنبه گذشته با هندی های بمبئی عنوان پنجم لیگ برتر هند (IPL) را به دست آورد و همچنین با این کار جنبش کسب عنوان قهرمانی را در سال های ختم شده با تعداد عجیب و غریب – 2013 ، 2015 ، 2017 و 2019 شکست. پخش کنندگان IPL حتی شلیک کرده بودند تبلیغاتی که نشان می دهد بمبئی روهیت چگونه “فقط در سالهای عجیب” جایزه های IPL را بدست آورده است. روهیت پس از برنده شدن در IPL 2020 ، آن تبلیغ را در توییتر خود نوشت و نوشت: “ما حتی در این فصل هم رفتیم. Bola tha aapko mamu inki ganit law hai ضعیف (به شما گفتم محاسبات آنها خاموش است).”

اخبار

روهیت در فینال برابر پایتخت های دهلی در 157 دوش در بمبئی 68 گل زد و به تیمش کمک کرد تا با هشت توپ اضافی به هدف برسد.

روهیت در طی مراحل لیگ از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و مجبور شد چهار مسابقه را از دست بدهد تا اینکه در آخرین بازی بمبئی در مرحله مرحله لیگ برگشت.

وی این مسابقات را با 332 دویدن از 12 بازی در 27.66 با سه نیم قرن به پایان رساند.

با این حال ، بتسمن افتتاحیه دست راست از تیم های یک روزه بین المللی و Twenty20 International هند برای سفر به استرالیا خارج شده است تا پس از IPL استراحت کافی داشته باشد و آسیب دیدگی خود را به طور کامل بهبود بخشد.

تبلیغ شده

او پس از کنار گذاشتن از آزمونها ، هنگامی که تیم برای اولین بار در ماه اکتبر اعلام شد ، در تیم تست گنجانده شده است – هند چهار آزمون را با شروع اولین آزمون در 17 دسامبر در آدلاید انجام می دهد.

در گروههای تجدید نظر شده که در ماه نوامبر اعلام شد ، روهیت جایی در تیم تست پیدا کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله