Rohit Sharma ، فینال لیگ برتر هند 2020 ، فینال MI و DC: ترنت بولت “بهترین توپ بولینگ جدید”

فینال IPL 2020: Trent Boult

IPL 2020: Trent Boult در این فصل 22 بلیط برای سرخپوستان بمبئی انتخاب کرده است.© BCCI / IPL


ترنت بولت یکی از مهره های اصلی چرخ بولینگ سرخپوستان بمبئی بوده است و کاپیتان روهیت شارما هیچ ابایی در گفتن این که پیس نیوزلند “بهترین توپ بولینگ جدید” در حال حاضر است دریغ نمی کند. اظهارات روهیت در آستانه فینال لیگ برتر هند 2020 بین سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی بعدا امروز در ورزشگاه بین المللی دبی بیان شد. بولت مجری برجسته دهلی در IPL 2018 بود. بولر تند و سریع بازوی 18 ویکت از 14 بازی را به دلیل اینکه آخرین امتیاز دهی در دهلی در این نمایشگاه به پایان رسید ، اسکالپ کرد.

اخبار

Pacer Boult در IPL 2019 بازی های زیادی انجام نداد و در نوامبر سال گذشته و قبل از حراج IPL به سرخپوستان بمبئی معامله شد.

روهیت گفت: ورود بولت برای سرخپوستان بمبئی مایه کیک شده است زیرا او می تواند توپ جدید را بچرخاند.

“ما کسی را می خواستیم که بتواند آن پیشرفتها را در زمینه قدرت کسب کند و وقتی ترنت بولت را بدست آوردیم این مایه کیک بود. او بهترین توپ بازی با توپ جدید است. ما همچنین بومرا را داریم ، او می تواند توپهای با کیفیت را در هر زمان ، “روهیت در ویدئویی که در توییتر سرخپوستان بمبئی منتشر شده گفت.

وی افزود: “اما بولت با توپ جدید برای ما نوسان می كند و این برای ما بسیار مهم است. و او در مسابقات خیلی خوب عمل كرده است.”

این حرکت توسط پایتخت های دهلی بار دیگر مورد آزار و اذیت آنها قرار گرفته است زیرا پیس کیوی پس از خرابکاری در موارد مختلف ، به یک چرخ دنده اصلی در بولینگ هند سرخپوستان بمبئی تبدیل شده است ، آخرین مورد انتخابی 1 برابر دهلی است.

بولت ، که 22 نسخه در سیزدهمین دوره IPL انتخاب کرده است ، برترین سفارش حق رای دادن مستقر در دهلی در مقدماتی 1 را برچید و در وهله اول دو ویکت را انتخاب کرد.

تبلیغ شده

سرخپوستان بمبئی چهار بار موفق به کسب IPL شده اند (2013 ، 2015 ، 2017 و 2019). از طرف دیگر ، اولین بار است که پایتخت های دهلی راهی فینال مسابقات می شود.

سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی به ترتیب در مرحله لیگ IPL در دو مقام برتر قرار گرفتند.

مباحث ذکر شده در این مقاله