Rishabh Pant توانبخشی خود را در آکادمی ملی کریکت آغاز می کند، عکس را به اشتراک می گذارد

ریشابه پنت در دسامبر سال گذشته با یک تصادف رانندگی روبرو شد© AFP

راه ریشابه پنت به سمت بهبودی، مسیری الهام بخش بوده است، زیرا ویکت بان تمام تلاش خود را می کند تا به فرم بازگردد. پانت به دلیل جراحات وارده در تصادف رانندگی که در دسامبر سال گذشته با آن روبرو شد، از میادین دور بوده است. او از دوره در حال انجام IPL کنار گذاشته شد و در غیاب او، دیوید وارنر به عنوان کاپیتان پایتخت دهلی منصوب شد. پنت با پست های خود در شبکه های اجتماعی هواداران و عزیزان خود را در جریان بهبودی و سلامتی خود قرار داده است.

اخیراً پانت در اینستاگرام خود قرار گرفت و استوری را به اشتراک گذاشت که در آن می توان او را در آکادمی ملی کریکت در بنگالورو دید که نشان می دهد او توانبخشی خود را آغاز کرده است.

si3pnbi8

شلوار عکسی از پای گچ گرفته اش را منتشر کرد که روی تخت دراز کشیده بود و حاضران در مقابل او ایستاده بودند. در شرح داستان آمده است: «مرد برتر #NCA».

اوایل این ماه، این بازیکن 25 ساله کریکت شاهد مسابقه IPL 2023 بین دهلی کپیتالز و گجرات تایتانز در ورزشگاه آرون جیتلی دهلی نو بود. شلوار را می توان دید که با یک ماشین به محل برگزاری می رسد و سپس به آرامی به سمت جایگاه حرکت می کند. بعداً از او در حال تماشای مسابقه از روی سکوها عکس گرفته شد.

تیم دی سی در بازی ابتدایی خود در فصل مقابل لاکنو سوپر جاینتز، پیراهن شماره 17 کاپیتان خود را به عنوان نشانه ای از اینکه او “همیشه با روحیه تیم است” آویزان کرده بود.

با این حال، یک منبع IPL به خبرگزاری PTI گفت که از پایان BCCI مشخص شده است که چنین ژستی “کمی بیش از حد” به نظر می رسد و در یک سطح “غیرمجاز” بوده است.

“به نظر می رسید کمی بیش از حد باشد. چنین حرکتی در صورت یک تراژدی نهایی یا بازنشستگی محفوظ است. در این مورد، هیچ کدام از این دو مورد نبود. ریشابه به خوبی و واقعاً سریعتر از آنچه انتظار می رفت در راه بهبودی است. بنابراین در حالی که این کار انجام شد. منبع IPL گفت: با یک نیت عالی، معلوم شد که BCCI مؤدبانه به فرنچایز گفته است که در آینده از چنین حرکتی اجتناب کند.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله