“Remind Me When…”: پاسخ تند استیو اسمیت به پست “Terorised by Jofra Archer”

استیو اسمیت، مهاجم استرالیایی، پاسخی بی‌رحمانه به پستی در توییتر داد که می‌گفت هم تیمی‌هایش در طول سریال Ashes 2019 توسط جوفرا آرچر، بازیکن انگلیسی، وحشت زده شده‌اند. آرچر این سری را با 22 ویکت به نام خود به پایان رساند، زیرا استرالیا پس از تساوی 2-2 در سری پنج مسابقه، خاکستر را حفظ کرد. اسمیت به پیشنهادی که در پست توییتر داده شده بود لطف نکرد و پاسخ داد که به خاطر نمی‌آورد حتی یک بار در مسابقات توسط آرچر اخراج شده باشد.

در توییت نشریه خبری CODE Cricket آمده بود: «پیس‌پیمان انگلیسی @JofraArcher چهار سال پیش خفاش‌بازان استرالیا را به وحشت انداخت. اما استیو اسمیت و همکارانش می توانند بعد از به روز رسانی کادر پزشکی انگلیس در عصر امروز، نفس راحتی بکشند.

اسمیت پاسخ داد: “ترورید؟ به من یادآوری کن که چه زمانی توسط او برکنار شدم…”

پیش از این، اسمیت تجربیات خود را از کار با MS Dhoni در طول IPL به یاد آورد.

“البته، شما می دانید که او توانسته است در مدت زمان طولانی به موفقیت های زیادی دست پیدا کند، او به عنوان یکی از بهترین رهبران برای بازی مطمئناً شناخته می شود. بنابراین، می دانید، وقتی با من تماس گرفتم. بگو که آنها از من می خواستند کاپیتان شوم، کمی دلهره آور بود. اما آن فصل، MSD فوق العاده بود. می دانید، او به هر نحوی که می توانست کمک کرد و او مرد فوق العاده ای است. این یک تجربه عالی بود که توانستم اسمیت به استار اسپورت گفت کاپیتان او، اما همچنین بسیار دلهره آور است.

اسمیت همچنین به طور مفصل در مورد چگونگی کار در زمین با Dhoni صحبت کرد.

“خب، الان چند وقت پیش بود، اما آره، به زمین نگاه کن. او کسی بود که من ایده هایش را از او بیرون می آوردم. می دانید، پشت سر بیخ ها، او دید عالی و فوق العاده ای از بازی دارد. او می فهمد. زوایای بسیار خوب و بدیهی است که در هند نیز بازی می کند، می دانید، این خانه اوست و او این شرایط را به خوبی درک می کند. و بله، او بسیار مفید بود و مطمئناً به ما کمک کرد تا به آنچه در آن سال انجام دادیم دست پیدا کنیم.» او توضیح داد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله