RCB “Would Have Have 18 Over If…”: کاپیتان CSK MS Dhoni’s Big On Run Fest

رسیدگی به جوانان در مسابقات مرگ یک “چالش” است و ماهندرا سینگ دونی، کاپیتان سوپر کینگز چنای، به دنبال دواین براوو باتجربه است تا به آنها کمک کند. همراه با Dhoni، براوو بخشی از برخی از بهترین بردهای CSK در لیگ برتر هند بوده است. “این بازی برای جوانان سخت است. اما آنها سخت کار می کنند. براوو یکی از متخصصان است. زیر نظر او توپ گیرها اعتماد به نفس پیدا می کنند. این یک بازی تیمی است. مربی، مربی بولینگ و بازیکنان ارشد آنها را راهنمایی می کنند.” دونی پس از پیروزی 8 ران تیمش مقابل رویال چلنجرز بنگلور در روز دوشنبه در اینجا گفت.

Dhoni تحت تاثیر حرکات پا شیوام دوبه در برابر اسپینرها قرار گرفته است، اما گفت که باید روی ضربات خود در برابر ضربان سرعت کار کند.

دوبی در بازی تیم مقابل RCB به توپ 27-52 رسید. پس از ارسال امتیاز 226 برای شش، CSK با هشت ران پیروز شد.

“دوب یک ضربه زن تمیز است، یک مرد قد بلند با قدرت دسترسی است. او با توپ گیران سریع مشکل دارد، اما او یک ضربه گیر تمیز در برابر اسپینرها است. ما برنامه های خاصی برای او داشتیم. ما احساس می کنیم او کسی است که می تواند انجام دهد. او باید دانی در مراسم معرفی گفت که بیشتر از ما به آن ایمان داشته باشید.

CSK تا زمانی که دو نفر از کاپیتان RCB، فاف دو پلسیس (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 از 36 توپ) در نقطه چین بودند، نگران بودند.

“هر زمان که شما امتیاز 220 را به دست می آورید، خفاش ها باید به ضربه زدن ادامه دهند. اگر فاف و ماکسی ادامه می دادند، تا 18 اوور می بردند. من از پشت ویکت ارزیابی می کنم، من همیشه درگیر کارهایی هستم که باید انجام شود. به جای فکر کردن به نتیجه.” دوون کانوی 83 عدد از 45 تحویل را از بین برد در حالی که دوبی به 52 توپ 27 گلوله زد، قبل از اینکه CSK RCB را در 218 برای هشت متوقف کرد.

دو پلسیس، کاپیتان RCB، گفت: “فکر می‌کنم ما آن را عالی بازی کردیم، پنج اور آخر برای پایان آماده شد. DK بازی را تمام کرد، این برای او نان و کره است، اما این نشان می‌دهد که بولینگ آنها چقدر خوب بوده است.”

“200 قرار بود همتراز باشد، ما برای انتها چند دوش پیش رفتیم. می‌توانستیم با محدود کردن آنها (برای کمتر از 20 در یک اوور) آسیب را به حداقل برسانیم.” “چهار اور آخر جایی بود که برای یک پایان عالی تنظیم شده بود. این یکی از آن ویکت ها بود، یکی از بهترین ها (برای ضربه زدن).

“ما نتوانستیم آن را تمام کنیم، اما باید ادامه دهیم. من کمی قدرت را در پایان از دست دادم، وقتی سفت شدم ناامید شدم. باید در برابر اسپینرها در اوورهای میانی سخت تر ادامه داد.” PTI AH AH SSC SSC

موضوعات ذکر شده در این مقاله