RCB vs LSG، IPL 2023: Nicholas Pooran، Marcus Stoinis Hand LSG برد به یاد ماندنی بر RCB

نیکلاس پوران یک توپ 19 برنده 62 را شکست، در حالی که مارکوس استوینیس 65 توپ را به ثمر رساند. در تعقیب 213، LSG بر درخشش پوران و استوینیس سوار شد تا یک برد به یاد ماندنی را به دست آورد. پوران سریعترین پنجاه فصل را ثبت کرد و تنها با 15 توپ به نقطه عطف رسید. پیش از این، کاپیتان Faf Du Plessis، Virat Kohli و Glenn Maxwell نیم قرن تاول زده را شکستند، زیرا RCB پس از فرستادن به خفاش، یک عدد 212 برای دو نفر را ارسال کرد. در حالی که دو پلسیس موفق شد 79 توپ را شکست ناپذیر انجام دهد، کوهلی در ابتدا با ضربه 61 ران خود با 44 توپ وارد صحنه شد، زیرا این دو پس از ارسال به چوب، 96 دوش را برای ویکت آغازین به اشتراک گذاشتند.

LSG شروع وحشتناکی داشت و کایل مایرز را در تحویل سوم افتتاحیه به محمد سراج از دست داد. RCB دومین موفقیت خود را در اور چهارم چشید، زمانی که دیپک هودا در پشت کنده های بولینگ وین پارنل، برتری ضعیفی نسبت به دینش کارتیک داشت.

برای بدتر شدن اوضاع برای LSG، پارنل بعداً زمانی که کرونال پاندیا یک گل را به کارتیک زد، دوباره یک توپ زد، در حالی که میهمان در سه اور در چهار اور به 23 سقوط کرد.

پس از آن، استوینیس قدرت ضربتی خود را نشان داد و هارشال پاتل و کارن شارما را به نظافتچی ها برد تا LSG را در شکار نگه دارد. استوینیس به حمله خود ادامه داد و شهباز احمد را برای دو ماکسیمم کوبید تا LSG را به 91 برای سه بعد از نیمه راه برساند در حالی که در 26 توپ پنجاه خود را به ارمغان آورد.

سپس استوینیس کارن شارما را بر روی مرز اضافی کوبید، اما بولر آخرین خنده را گرفت زیرا استرالیایی شوت را اشتباه گرفت و در نقطه عمقی توسط احمد گرفتار شد.

پچ لاغر KL Rahul کاپیتان LSG ادامه یافت و او در 18 مقابل 20 توپ تلاش کرد تا اینکه در اور دوازدهم توسط کوهلی از سراج گرفتار شد.

پوران از دسته بلند خود به خوبی استفاده کرد و هفت شش و چهار مرز را شکست تا LSG را در شکار نگه دارد. پوران با بازی کردن یک توپ، پنجاه توپ خود را از تنها 15 توپ بالا آورد.

پوران به تنهایی چهره مسابقه را با قدرت ضربات بزرگ خود تغییر داد و LSG را در فاصله کمی از یک برد دیدنی برد.

پیش از این، پس از شروع آرام، کهلی اوش خان را در تحویل های متوالی شش و چهار در دومین اوور شکست داد تا سرعت را بالا ببرد.

آوش دوباره در پایان خشم کوهلی قرار گرفت، زیرا کاپیتان سابق هند در اوور چهارم، کاسه‌زن را برای سه مرز به هم زد.

کوهلی با اعتماد به نفس بالا، کرونال پاندیا را در قسمت بعدی از حصار کشید.

کوهلی در بهترین حالت خود بود و مستقیماً روی سر مارک وود برای یک مرز ضربه زد و سپس کاسه‌زن را برای حداکثر میدویکت عمیق کشید.

کوهلی پنجاه سالگی خود را با تک گل راوی بیشنوی در اوور نهم بالا آورد.

فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB، روی دست، کمانچه دوم را نواخت و وقت خود را گرفت. در حالی که کوهلی با چکش و انبر بازی می کرد، این بازیکن آفریقای جنوبی معقولانه بازی می کرد و به حصارها ضربه می زد.

کوهلی در نهایت در اور دوازدهم زمانی که آمیت میشرا را در پای مربعی به مارکوس استوینیس کشاند، رفت.

در حالی که دو پلسیس در ابتدا تلاش می کرد تا به راه بیفتد، گلن ماکسول (59 توپ از 29 توپ) ورود خود را در کریس با چهار و شش ضربه میشا اعلام کرد.

دو پلسیس با سه ضربه بزرگ بر فراز حصار بیشنوی در اوور پانزدهم باز شد و RCB به امتیاز 137 برای یک رسید.

دو پلسیس که در شروع کار کند بود، پنجاه سالگی خود را با یک شلیک فوق العاده بالای سر وود بزرگ کرد.

ماکسول ارزش خود را در حالی که از کلمه go به دنبال کاسه‌بازان می‌رفت نشان داد. اما این دو پلسیس بود که با چکش و انبر به سمت انتها حرکت کرد و هر گلوله‌باز LSG را از پارک خارج کرد.

از خفاش دو پلسیس شش و چهار بارون می‌بارید.

ماکسول سکته مغزی را با سکته مغزی تطبیق داد و اوش را به خاطر حداکثرهای پشت سر هم تنبیه کرد تا 50 توپ خود را از 24 توپ بیرون آورد. چنین هجومی بود که این دو تنها در 44 تحویل، شراکت قرن خود را مطرح کردند.

ماکسول در تحویل ماقبل آخر اینینگ ها رفت و وود آن را پاکسازی کرد و در حالی که خمیر به اوج می رسید.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله