RCB vs CSK، IPL 2023: سوپر کینگ های چنای بر رویال چلنجر بنگلور در دربی جنوبی با امتیاز بالا پیروز شدند

چنای سوپر کینگز دست به دست هم دادند تا در یک مسابقه لیگ برتر هند که 444 دوش در روز دوشنبه انجام شد، در هشت ران پیروزی مقابل رویال چلنجرز بنگلور به دست آورند. دوون کانوی 83 را از 45 تحویل گرفت در حالی که شیوام دوبی با 52 توپ 27 گلوله شد زیرا CSK پس از درخواست اول ضربه زدن، 226 را برای شش ارسال کرد. در پاسخ، RCB در 218 برای هشت به پایان رسید. فاف دو پلسیس کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را تا زمانی که در کریس قرار گرفتند، ترساندند و 126 دوش را برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امید به یک برد معروف را افزایش دهند.
RCB شروع وحشتناکی را تحمل کرد زیرا ویرات کوهلی را از دست داد که برای تحویل آکاش سینگ بازی کرد. اگر ماهیش تیکشانا در اواسط آف اسکی باز را از ماهیپال لومرور رها نمی کرد، می توانست موفقیت بیشتری برای آکاش به دست آورد.

اگرچه Lomror زیاد دوام نیاورد و پس از دستگیر شدن توسط Ruturaj Gaikwad در نقطه پوشش از آنجا رفت. منظور ماکسول کسب و کار بود زیرا او آکاش را برای دو شش در اوور بعدی شکست داد، حتی زمانی که دو پلسیس دو ضربه چهار و شش به دسپاند زد.

دو پلسیس آرایه ضربات خود را به نمایش گذاشت و آکاش بار خشم خود را در اور بعدی تحمل کرد و دو مرز و یک شش را واگذار کرد.

دو پلسیس و ماکسول در بهترین حالت خود بودند و به هیچ بازیکن CSK رحم نکردند و چهار و شش ها را به دلخواه پیدا کردند.

در حالی که دو پلسیس پنجاه توپ خود را تنها با 23 توپ افزایش داد، نیم قرن ماکسول به 24 توپ رسید. پس از آن این استرالیایی به شش عدد بزرگ رسید زیرا RCB در 10 اور به 121 برای دو نفر رسید.

Theekshana آخرین خنده را داشت در حالی که ماکسول را روباه کرد که در جستجوی ضربه بزرگ به یک اسکی باز ضربه زد و MS Dhoni بقیه کارها را انجام داد تا شراکت خطرناک را از بین ببرد. برای بدتر شدن اوضاع برای RCB، دو پلسیس در اوور بعدی جدا شد و دنی یک اسکی باز دیگر را به Meen Ali واگذار کرد.

دینش کارتیک کهنه کار، با نیاز به 58 امتیاز از پنج اور آخر، RCB را با مرزهای گستاخانه در شکار نگه داشت و همچنین در اوور هفدهم توسط روتوراج گایکواد از دشپنده جان خود را از دست داد. اما کارتیک سپس توسط توشار دشپنده (3/45) اخراج شد تا به امیدهای RCB پایان دهد.

پیش از این، این یک مبارزه برای حمله بولینگ RCB بود، زیرا ضربات CSK از همان ابتدا با چکش و انبر مواجه شد.

CSK به لطف کانوی که برای اولین بار وین پارنل را تا مرز میانی ویکت در اوور دوم شلاق زد و سه توپ بعد، بازیکن آفریقای جنوبی را از روی حصار پای خوب بلند کرد، شروع کرد.

گایکواد در حالی که در اور سوم حرکت می کرد با مشکل مواجه شد و پارنل را در زمین بیرون از زایمان محمد سراج پیدا کرد.

کانوی در حالی که کار خود را با سبکی انجام می داد، آشفته نبود، ویجیکومار ویشاک را به مدت چهار گل از روی دروازه بان برد، و یک توپ بعد، رهانه (37 بر 20) یک شوت هوک عالی برای ارسال توپ به جایگاه ها انجام داد.

رهانه در حالتی برای اثبات یک نکته به نظر می‌رسید که او پارنل را برای دو خط مرزی و ششم برای برداشتن 15 ران از اوور ششم به چالش کشید.

ماکسول که در اور هفتم وارد حمله شد، توسط کانوی از پارک خارج شد. این دو به شکلی شوم به نظر می رسیدند که در تمام مراحل شراکت خود یک مرز یا شش را جمع می کردند.

کانوی در بهترین حالت خود بود و قبل از اینکه اسپینر لانکا با تمیز کردن رهانه، شراکت خطرناک خود را به هم بزند، وانیندو هاسارانگا د سیلوا را روی میدویکت برای یک 6 بزرگ در اوور دهم می کشید. کانوی پنجاه دوم خود را در یورتمه با دو در همان اوور بالا آورد.

نیوزیلندی سپس هاسارانگا را برای یک مرز شکست داد زیرا CSK در نیمه راه به امتیاز 97 بر دو رسید. شیوام دوب ورود خود به چین را با یک شش گل بزرگ از ماکسول مشخص کرد، در حالی که کانوی به حمله خود ادامه داد و ویجیکومار تازه کار را برای چهار نفر پشت سر هم شکست داد.

معلوم شد که این یک گردش کابوس‌وار برای ویجیکومار جوان بود، زیرا کانوی توپ‌زن را از مرز با پای ریز برای حداکثری دیگر هجوم آورد.

دوبی نباید پشت سر گذاشته شود زیرا او هارشال پاتل را برای شش مورد دیگر به شدت مورد انتقاد قرار داد. خمیر هندی ادامه داد و سراج را روی میدویکت به مدت 4 حرکت داد و سپس یک پرتاب کننده آهسته تر از کاسه ساز را به مدت حداکثر روی پای مربعی قلاب کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله