RCB Legend AB de Viliers از این ستاره به کاپیتان هند حمایت می کند. این راهول، پنت یا ایر نیست

سانجو سامسون، ضربه‌گیر ویکت‌باز، نه تنها برای تیم هند، بلکه در IPL نیز به‌خاطر نواختن ضربات تاول‌انگیز شهرت دارد. کریکت باز کرالا در سال 2021 به عنوان کاپیتان راجستان رویالز منصوب شد و در اولین مسابقه خود به عنوان کاپیتان یک قرن را شکست داد. بعداً در سال 2022، او تیم خود را برای اولین بار از سال 2008 به فینال مسابقات هدایت کرد. در طول سال ها، سامسون 140 مسابقه در لیگ غنی از نقدینگی انجام داده است و 3623 ران را جمع آوری کرده است که شامل سه قرن و 18 نیم قرن است. .

اگرچه سامسون از ژانویه برای تیم هند بازی نکرده است، ستاره سابق آفریقای جنوبی و رویال چلنجرز بنگلور AB de Villiers معتقد است که این بازیکن 28 ساله پتانسیل هدایت تیم ملی را در آینده دارد.

“سانجو سامسون، همه ما می دانیم، بازیکنی باورنکردنی است، اما کاپیتانی او چگونه است؟ فکر می کنم اولین چیزی که به ذهنم می رسد خونسردی اوست. مردی آرام و ریلکس. به نظر می رسد که او هرگز از چیزی عصبانی نمی شود. به عنوان یک کاپیتان نشانه بسیار خوبی است. از نظر استراتژیک من فکر می کنم او خوش تیپ است. فکر می کنم او هنوز هم می تواند پیشرفت کند و همچنان در طول زمان پیشرفت خواهد کرد زیرا تجربه بیشتری به دست می آورد و زمان بیشتری را با شخصی مانند جاس باتلر می گذراند که یک دارایی فوق العاده برای او باید همیشه در گوشش باشد. او چیزهای زیادی برای یادگیری دارد.” AB de Villiers در Jio Cinema گفت.

“اما من فکر می‌کنم که او تمام مدارک لازم برای یک کاپیتان فوق‌العاده را دارد. چه کسی می‌داند، احتمالاً حتی یک روز در یک یا دو یا سه سال، در یکی از فرمت‌های تیم هند، او به راحتی می‌تواند کاپیتان آنجا باشد. و من فکر می‌کنم که این کار به دنیای کریکت او کمک می‌کند. اگر او بتواند برای مدت طولانی به عنوان کاپیتان بماند، فکر می‌کنم با آن به مکان‌هایی برود.”

سامسون اولین بازی بین المللی خود را در سال 2015 در T20I مقابل زیمباوه انجام داد. او سپس 17 مسابقه را در کوتاه ترین فرمت انجام داد و با یک نیم قرن 301 دوش به ثمر رساند. به غیر از این، او 11 ODI بازی کرده و 330 ران به ثمر رسانده است.

با صحبت در کمپین IPL 2023 RR، تیم مستقر در راجستان سفر خود را با 72 ران شکست دادن SunRisers Hyderabad آغاز کرد. به دنبال آن یک شکست 5 ران مقابل پادشاهان پنجاب در آخرین بازی هیجانی دنبال شد.

تیم تحت رهبری سامسون اکنون در 12 آوریل در استادیوم MA Chidambaram، چنای مقابل چنای سوپر کینگز قرار خواهد گرفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله