“RCB + CSK = هند”: توییت لمس کننده ویرات کوهلی با عکس MS Dhoni طلا است

Virat Kohli لحظه ای سبک را با MS Dhoni کاپیتان CSK به اشتراک می گذارد.© توییتر

این یک درگیری تایتان‌ها در ورزشگاه ام چیناسوامی در روز دوشنبه بود که در لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و چنای سوپر کینگز دو تا از بزرگترین ستاره‌های کریکت هند – ام‌اس‌ثونی و ویرات کوهلی – در مقابل هر یک قرار گرفتند. دیگر. این یک ملاقات احساسی بود زیرا این دو در طول مدت حضورشان در تیم کریکت هند، سیستم حمایتی برای یکدیگر بوده اند. کوهلی اغلب در مورد اینکه دونی تنها بازیکنی بود که در مرحله پایین بازی به او پیام داد، زیرا او یک قرن خشکسالی را برای بیش از دو سال تجربه می کرد، صحبت کرده است.

از این رو دیدار این دو بزرگ در بنگالورو دیداری احساسی بود. تصویر این دو در فضای مجازی منتشر شد و کوهلی این احساسات را در یک توییت خلاصه کرد که رسانه های اجتماعی را به جنون رساند. او از شکلک قلب قرمز و یک شکلک قلب زرد استفاده کرد و گفت برابر با هند است. قرمز نماد RCB است در حالی که زرد رنگ CSK است.

با صحبت در مورد این مسابقه، چنای سوپر کینگز دست به دست هم دادند تا در یک مسابقه لیگ برتر هند که 444 دوش در روز دوشنبه انجام شد، در هشت ران پیروزی مقابل رویال چلنجرز بنگلور به دست آورند.

دوون کانوی 83 را از 45 تحویل گرفت، در حالی که شیوام دوب به توپ 27 گلوله 52 بدل شد، زیرا CSK پس از درخواست اولین ضربه زدن، 226 را برای شش ارسال کرد. در پاسخ، RCB در 218 برای هشت به پایان رسید. فاف دو پلسیس کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را تا زمانی که در نقطه چین قرار گرفتند ترساندند و 126 دوش را برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امید به یک برد معروف را افزایش دهند.

RCB شروع وحشتناکی را تحمل کرد زیرا ویرات کوهلی را از دست داد که برای تحویل آکاش سینگ بازی کرد. اگر ماهیش تیکشانا در اواسط آف اسکی باز را از ماهیپال لومرور رها نمی کرد، می توانست موفقیت بیشتری برای آکاش به دست آورد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله