RCB در مقابل SRH: AB De Villiers می گوید “احساس وحشتناکی” برای از دست دادن 3 مسابقه متوالی


Royal Challengers Bangalore (RCB) به پلی آف بعد از طعم شکست مقابل SunRisers Hyderabad (SRH) در روز شنبه و طعمه دار ستاره ای AB de Villiers گفت که این یک احساس وحشتناک است که سه بازی را از دست بدهد تروت Wriddhiman Saha و Jason Holder به ترتیب 39 و 26 شکست خوردند زیرا SRH RCB را در استادیوم کریکت شارجه شکست داد تا امیدهای خود برای رسیدن به چهار بازی آخر را زنده نگه دارد. RCB اکنون سه مسابقه متوالی را باخته است که این امر فرصت های زیادی را برای چهار تیم برتر فراهم کرده و رقابت برای پلی آف شدیدتر شده است.

اخبار

“این یک احساس وحشتناک است که از دست دادن سه پشت سر هم ، هرگز نمی خواهید چنین کاری انجام دهید. اما این طبیعت این مسابقات است ، هر اتفاقی می تواند بیفتد. اگر سه بار پشت سر هم شکست بخورید ، می توانید سه بار پشت سر هم برنده شوید و این تفکر ما خواهد بود. “دی ویلیر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت.

De Villiers احساس می کند که زمین در شارجه آهسته است و درنهایت به ضربنده فشار وارد می شود.

باتمن جنگنده راست گفت: “ویکت شارجه بسیار کند بود ، فضای بیرون نیز کند بود ، بنابراین سوراخ کردن روی کاورها به مدت چهار کار نمی کرد ، به یک یا دو مورد می رسید. این نیز فشار زیادی را وارد می کند.”

“من فکر می کردم که آنها در آنجا کاملا خسته کننده هستند ، همان چیزی که در این ویکت مورد نیاز است. در ویکت به اندازه کافی وجود داشت که اصول اولیه را به خوبی انجام دهد ، آنها با برش عجیب و غریب در بالای ویکت ضربه زدند. آنها از این پشتیبانی کردند با میدان بسیار خوب ، “او اضافه کرد.

با این برد ، SRH با 12 امتیاز از 13 مسابقه به رده چهارم جدول امتیازات IPL صعود کرد. از طرف دیگر ، RCB با 14 امتیاز از 13 مسابقه همچنان در رده دوم قرار دارد.

تبلیغ شده

RCB اکنون در آخرین بازی لیگ خود در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی روز دوشنبه ، 2 نوامبر به مصاف پایتخت های دهلی خواهد رفت.

دی ویلیرز گفت: “بازی دهلی یک بازی بزرگ است که همه ما آن را می دانیم. ما مجبور خواهیم بود که روزانه با بهترین کریکت خود به میدان برویم. اگر این کار را انجام دهیم ، اوضاع برای ما بسیار خوب به نظر می رسد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله