Rajasthan Royals اشتراک گذاری فیلم خنده دار رونمایی از سرسخت ترین حریف راجر فدرر در دادگاه

جوز باتلر که با یک تی شرت و شلوارک کوتاه ، در حالی که طیف گسترده ای از شوت ها را بازی می کرد ، به قسمت نگاه کرد.© توییتر


سرانجام سخت ترین رقیب ستاره تنیس راجر فدرر سرانجام در یک ویدیوی خنده دار توسط حق رای دادن Rajasthan Royals در لیگ برتر هند (IPL) رونمایی شد. دسته رسمی توئیتر حق رای دادن چالش جدی جوس باتلر کریکت انگلیس را در یک ویدیوی سرگرم کننده به فدرر معطوف کرد. باتلر ، تی شرت و شلوارک کوتاه ، در حالیکه با فشار شدید سوئیسی افسانه ای ، شوت های بسیار متنوعی را بازی می کرد ، به قسمت نگاه کرد. “وقتی راجر فدرر با سخت ترین رقیب خود در زمین دیدار کرد. # هالوبول |josbuttler |rogerfederer” ، زیرنویس توییت متشکل از این ویدیو را می خوانید.

اخبار

این فیلم با اتمام یک سرویس خوب توسط باتلر آغاز شد که با پاسخ فدرر با یک ضربه برگشتی ویرایش شد. آنچه در پی آمد ، رالی بین دو بزرگ ورزش مختلف بود ، البته با برخی ویرایش های ماهرانه توسط تیم IPL باتلر. هنگامی که باتلر با لبخند بر لب ، در حالی که ظاهرا تحت تأثیر کوتاه مدت بازی خود در هنگام بازی تنیس قرار گرفته بود ، با یادداشتی طنزآمیز پایان یافت.

باتلر اخیراً در جریان سیزدهمین دوره لیگ برتر هند (IPL) در عمل دیده شد. کریکت آور انگلیس نماینده حق رایج مستقر در راجستان در IPL 2020 بود که در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) برگزار شد. باتلر 328 اجرا را از 13 مسابقه در 32.80 با نرخ اعتصاب 144.49 برگرداند.

تبلیغ شده

RR نتوانست به پلی آف صعود کند و با از دست دادن شرم آور مقابل Kolkata Knight Riders (KKR) از مسابقات خارج شد.

باتلر از زمان اولین بازی بین المللی خود در سال 2011 در T20I مقابل هند در منچستر ، 47 تست ، 145 بازیگر بین المللی یک روزه و 71 مسابقه بین المللی 20 روزه را برای انگلیس بازی كرده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله