Rahul Tewatia واکنش خنده داری به پست Rajasthan Royals ارسال کرد و خود را با فیل جونز منچستر یونایتد مقایسه کرد

Rahul Tewatia در IPL 2020 255 دوش به دست آورد و 10 ویکت برای Rajasthan Royals گرفت.© IPL / توییتر


Rahul Tewatia در واکنش به یک آلبوم عکس با تصاویر خود توسط Rajasthan Royals عکس العمل سرگرم کننده ای منتشر کرد و گفت: حق رای دادن در لیگ برتر هند او را با فیل جونز ، مدافع منچستر یونایتد مقایسه کرده است. Tewatia اسیر شد که مشغول جارو زدن ، رفت و برگشت معکوس و عکس های اسکوپ بود ، در حالی که صورت او به عبارتی تبدیل می شد که با یکی از عبارات زیادی که جونز در این زمینه بیان کرده بود مطابقت داشت. تواتیا در پاسخ به توییت RR نوشت: “تو مرا از Phil Rones ساخته RR”. Tewatia یکی از نکات مثبت RR در یک مبارزات ناخوشایند IPL 2020 بود که شاهد پایان یافتن آنها در انتهای جدول بود.

اخبار

این بازیکن همه کاره 255 دوش به ثمر رساند که شامل 53 برد 31 بر 31 مقابل Kings XI پنجاب بود که او در یک ضربه بیش از شلدون کوتلل به شش شش نفری برخورد کرد و از 14 مسابقه 10 ویکت با پای خود چرخید.

Tewatia با نرخ اعتصاب 139.34 و میانگین 42.50 به پایان رسید.

علیرغم مشارکتهای Tewatia ، RR فصل را با یادداشتی ناخوشایند به پایان رساند. آنها از 14 مسابقه خود فقط شش برد داشتند و همچنین با 569/0- کمترین میزان خالص دویدن را در بین تیم ها داشتند.

تبلیغ شده

به رهبری استیو اسمیت ، RR بازیکنان بزرگ بلیط مانند جوس باتلر ، بن استوکس و جوفرا آرچر داشت اما نام های بزرگ نمی توانستند به طور مداوم با هم کلیک کنند زیرا راجستان در نیمه دوم مسابقات در تعقیب تیم های دیگر بود.

IPL 2020 از 19 سپتامبر تا 10 نوامبر سال جاری در امارات متحده عربی برگزار شد و سرخپوستان بمبئی ، که در سال 2019 و همچنین 2017 ، 2015 و 2013 قهرمان مسابقات شدند ، بار دیگر به عنوان قهرمان ظاهر شدند و در فینال پایتخت های دهلی را شکست دادند.

مباحث ذکر شده در این مقاله