Raghav Chadha، Parineeti Chopra خالدار در حال تماشای بازی IPL 2023 در Mohali. توییتر واکنش نشان می دهد

رهبر حزب Aam Aadmi Raghav Chadha و بازیگر برجسته بالیوود پارینتی چوپرا روز چهارشنبه در حال تماشای بازی IPL 2023 بین پادشاهان پنجاب و هندی‌های بمبئی در موهالی دیده شدند. در چند ماه گذشته شایعاتی مبنی بر نامزدی چادا و چوپرا منتشر شده است. ماه گذشته، چادا در میان گمانه‌زنی‌ها در مورد رابطه آنها با چوپرا، با خنده پاسخ داد و گفت:آپکو باتاینج (به شما خواهد گفت)”.

چادا و چوپرا پس از انتشار ویدئوها و عکس های آنها در فرودگاه ها و گردش ها در رسانه های اجتماعی در اخبار منتشر شدند. اگرچه چادا و چوپرا تاکنون چیزی در مورد وضعیت رابطه خود نگفته اند، سانجیف آرورا عضو AAP به این دو به دلیل “اتحاد” آنها تبریک گفته است.

پس از انتشار آخرین عکس آنها در شبکه های اجتماعی، کاربران اینترنتی نسبت به آن واکنش نشان دادند.

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی که در مورد این بازی صحبت می‌کرد، روز چهارشنبه در ورزشگاه IS Bindra در موهالی در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2023، کاپیتان هندی‌های بمبئی برنده بازی شد و تصمیم گرفت در برابر پنجاب کینگز به میدان برود.
MI در هشت مسابقه چهار برد و چهار شکست کسب کرده است. PBKS در 9 مسابقه پنج برد و چهار باخت داشته است.

پنجاب به کاگیسو رابادا استراحت داد و متیو شورت را به کناره اضافه کرد. بمبئی تغییر اجباری دارد زیرا آکاش مادوال جایگزین رایلی مردیت مصدوم شد.

روهیت شارما، کاپیتان MI نیز در مراسم پرتاب گفت: “از شیخار داوان پرسیدم که چه کار کنم. او گفت اول کاسه، پس اول کاسه بازی می کنیم. زمین خوبی است، ما به خوبی اهداف را تعقیب کرده ایم، بنابراین به نقاط قوت خود پایبند خواهیم بود.” شما همیشه می خواهید در چنین زمین هایی یک امتیاز پیش روی خود داشته باشید. حفظ تعادل مهم است، ما به اندازه کافی بازی های IPL انجام داده ایم، همه چیز می تواند به سرعت تغییر کند. می توانید ببینید که جدول چقدر فشرده است. مهم است که روی آنچه که می کنیم تمرکز کنیم. می توانید به عنوان یک تیم انجام دهید. همه چیز به این است که تازه وارد بازی شوید و سعی کنید برنامه های خود را اجرا کنید. ما یک تغییر داریم، مردیت مصدوم است. آکاش مادوال در بازی است.”

Shikhar Dhawan کاپیتان PBKS در مراسم پرتاب گفت: “ما باید اول بولینگ می‌کردیم. احساس می‌کنم ویکت خوب به نظر می‌رسد، خشک نیست و تغییر زیادی نمی‌کند. خوب است ابتدا خفاش بزنید و کل کل را پست کنید، منتظر آن هستم. ما انرژی را آرام و آرام نگه می داریم. از نظر ذهنی شما باید آرام باشید، به عنوان یک رهبر باید از آن مطمئن شوم. شورت و الیس وارد می شوند. رابادا بیرون است.”

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله