PV Sindhu، HS Prannoy، Kidambi Srikanth وارد مرحله یک چهارم نهایی Masters مالزی شدند

پی وی سیندو در بازی های مستقیم در انفرادی زنان، آیاا اوهوری از ژاپن را کنار گذاشت.© AFP

شاتل‌های ستاره هندی PV Sindhu، HS Prannoy و Kidambi Srikanth با پیروزی متضادی بر رقبای مربوطه خود در روز پنجشنبه، مکان‌های خود را در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات Super 500 Masters مالزی رزرو کردند. در حالی که سیندو دارنده دو مدال المپیک و نفر ششم، آیا اوهوری از ژاپن را در بازی‌های مستقیم تک‌نفره زنان کنار می‌زد، پرانوی مجبور شد برای برتری بیشتر شی فنگ لی از چین در یک مسابقه سخت سه‌بازی تک‌نفره مردان تلاش کند. بعداً در همان روز، سریکانث بر قهرمان مسابقات آزاد هند و نفر هشتم کونلاوت ویتیدسارن از تایلند پیروز شد.

سیندو شماره 13 جهان با کسب اولین بار در زمین، سلطه خود را بر اوهوری، در رده 28، گسترش داد و تنها 40 دقیقه وقت صرف کرد تا ژاپنی ها را با نتایج 21-16 و 21-11 در مرحله یک شانزدهم شکست دهد. این سیزدهمین برد او بر ژاپنی ها بود. بسیاری از جلسات

سیندو در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف یی من ژانگ از چین خواهد رفت.

شماره 9 جهان، Prannoy سپس بر کسری بازی غلبه کرد و در یک ساعت و 10 دقیقه موفق شد شماره 11 جهان و قهرمان کل انگلیس، لی را با نتایج 13-21، 21-16، 21-11 شکست دهد و جایگاه خود را در مرحله یک هشتم پایانی ثبت کند.

پرانوی در مرحله بعدی با کنتا نیشیموتو ژاپنی دیدار خواهد کرد که در مسابقات اوپن ژاپن 2022 و مسترز اسپانیا در سال جاری پیروز شده است.

سریکانث که با رکورد 0-3 رودررو به بازی رفت، با نتیجه 21-19 و 21-19 مقابل ویتیدسارن پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی 2021 با کریستین آدیناتا، بازیکن مقدماتی اندونزیایی دیدار خواهد کرد.

با این حال، لاکشیا سن به آنگوس نگ کا لانگ از هنگ کنگ با نتایج 14-21 و 19-21 باخت تا مبارزات خود را به پایان برساند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله