PSL: پادشاهان کراچی در فینال پس از پیروزی فوق العاده بیش از سلطان های سلطان

PSL: پادشاهان کراچی در فینال پس از پیروزی فوق العاده بیش از سلطان های سلطان

کراچی کینگز روز شنبه به فینال اولین بازی خود در PSL رسید.© توییتر


پادشاهان کراچی روز شنبه پس از پشت سر گذاشتن سلطان های مولتان در یک مسابقه جذاب و بدون تساوی ، به آخرین بازی خود رسیدند زیرا سوپرلیگ پاکستان هشت ماه پس از توقف به دلیل همه گیری از سر گرفته شد. این مسابقه در استادیوم ملی کراچی پس از پایان 40 بازی با تساوی 141 در هر دو تیم ، به یک بازی فوق العاده تبدیل شد – به لطف عماد واسم ، کاپیتان پادشاهان که در آخرین لحظه به مرز رسید. تیم محلی در سوپر اوور امتیاز 13-2 را به ثمر رساند و سلاطین 4 دوی کوتاه فاصله داشتند. سلاطین پس از اعزام به خفاش ، در 20 پرورده خود کمتر از 141-7 را تجربه کردند ، راوی بوپارا ، همه کاره سابق انگلیس ، یک گل 40 گل 31 با سه مرز و شش گل به ثمر رساند.

اخبار

Sohail Tanvir سلاطین ، پیاده روی سابق پاکستان ، در 17 ام مسابقه را به عقب برگرداند زیرا پادشاهان کراچی به ظاهر به پیروزی می رسیدند و در چهار اوور گذشته فقط به 26 اجرا نیاز داشت.

تنویر بابر اعظم را از روی توپ سوم و چادویک والتون را برای دو نفر اخراج کرد.

اعظم ، کاپیتان ملی پاکستان و یکی از بهترین بازیکنان ضرب و شتم توپ سفید در جهان ، با یک ضربه 53 توپ 65 ، به دو شش و پنج مرز برخورد کرد ، قبل از سقوط با 25 مورد دیگر.

پیشاور زالمی اواخر شنبه در اولین حذف کننده به مصاف لاهور قلندارها می رود.

برنده در مرحله حذفی بعدی یکشنبه به مصاف سلطان ها می رود تا دومین فینالیست را تعیین کند.

تبلیغ شده

فینال برای روز سه شنبه ، همچنین در کراچی برنامه ریزی شده است.

پنجمین دوره لیگ از 20 فوریه آغاز شد اما پس از 30 مسابقه از 34 مسابقه ، پس از اعلام الكس هالز ، بازیکن انگلیس ، علائم Covid-19 رها شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله