Prithvi Shaw با آزمایش ویرات کوهلی در انتهای دیگر برای آزمایش های استرالیا آماده می شود. تماشا کردن

استرالیا در مقابل هند: Prithvi Shaw با تماشای ویرات کوهلی در انتهای دیگر برای آزمایش های استرالیا آماده می شود.  تماشا کردن

Prithvi Shaw و ویرات کوهلی احتمالاً در اولین تست در آدلاید با هم بازی خواهند کرد.© Prithvi Shaw / توییتر


Prithvi Shaw در یک جلسه تمرینی با تور آزاد با کاپیتان خود ویرات کوهلی که در پایان بازیکن غیر حمله کننده شرکت می داد ، برای سری تست های آینده هند مقابل استرالیا آماده شد. شاو که فقط برای مسابقات آزمایشی در تیم ها انتخاب شده است ، حتی وقتی کوهلی از انتهای دیگر تماشا می کرد با راویندرا جادجا ، محمد شامی ، محمد سراج و کولدیپ یداو روبرو شد. شاو در اینستاگرام نوشت: “بعد از تقریباً یک سال به استرالیا برگردیم ، وقت این است که سخت کار کنم و بیشتر بازی کنم.”

اخبار

شاو که مجبور شد از آخرین تور آزمایشی هند در استرالیا در 19-2018 پس از آسیب دیدگی مچ پا قبل از اولین تست به خانه بازگردد ، بازهم فرصتی دیگر برای بازی در اولین سری تست های خود در استرالیا دارد.

شاو 21 ساله اولین آزمایش خود را در اکتبر سال 2018 انجام داد و جوانترین هیتلر هتلی شد که با یک قرن شروع به کار خود می پردازد.

خفاش راست باز چهار آزمایش و سه تست ODI برای هند انجام داده و 335 تست آزمایشی با 55.83 با یک قرن و دو نیم قرن کسب کرده است.

شاو پس از یک فصل ناامید کننده لیگ برتر هند (IPL) 2020 برای پایتخت های دهلی به تور می آید. او مسابقات را با 228 دویدن از 13 بازی در ساعت 17.53 با دو پنجاه مسابقه به پایان برد.

تبلیغ شده

تیم هندی در سیدنی مستقر است ، جایی که آنها پس از عزیمت از دبی در 12 نوامبر به زمین نشستند. تور با یک بازی بین المللی یک روزه سه روزه آغاز می شود – اولین ODI در زمین کریکت سیدنی در 27 نوامبر برگزار می شود.

هند با 4 تست در مقابل استرالیا برگزار می کند که با یک تست شبانه روزی در 17 دسامبر در آدلاید آغاز می شود.
سه آزمون باقیمانده در ملبورن (26 تا 30 دسامبر) ، سیدنی (7 تا 11 ژانویه) و بریزبن (15 تا 19 ژانویه) برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله