“Poor Predictable Virat…”: نظر حماسی گلن ماکسول در مورد بازی خنده دار در اواسط مسابقه در IPL 2023

تصویر فایلی از ستاره های RCB Virat Kohli و Glenn Maxwell با هم.© توییتر

رویال چلنجرز بنگلور، تحت هدایت کاپیتان ویرات کوهلی، روز خوبی را در لیگ برتر هند (IPL) 2023 سپری کرد و روز پنجشنبه در موهالی یک پیروزی خوب را مقابل پنجاب کینگز به ثبت رساند. اگر دیدن کوهلی که یک بار دیگر هدایت RCB را برعهده داشت رفتار کافی نبود، هواداران RCB دو دلیل دیگر برای خوشحالی داشتند زیرا کوهلی نه تنها در نیم قرن گلزنی کرد بلکه تیمش را به برد 24 ران رساند. یک اتفاق خنده دار هم رخ داد. در طول مسابقات PBKS، در میانه یک تماس DRS، دو ستاره RCB کوهلی و گلن ماکسول در حال نواختن قیچی کاغذ سنگی دیده می شدند. بعداً ماکسول حتی در مورد این حادثه اظهار نظر کرد.

او در توییتی نوشت: “بیچاره ویرات قابل پیش بینی، همیشه کاغذ می رود @imVkohli.”

mepk7ev8

Faf du Plessis با وجود آسیب دیدگی از ناحیه دنده قبل از اینکه محمد سراج بهترین چهره های خود را در IPL ایجاد کند تا در روز پنجشنبه در موهالی رویال چلنجرز بنگلور را در برابر پنجاب کینگز برد 24 ران را به ارمغان آورد. دو پلسیس که به دلیل مصدومیت به عنوان “بازیکن ضربه ای” بازی می کرد، 84 توپ از 56 توپ را غارت کرد و با کاپیتان ایستاده ویرات کوهلی (59 از 47) یک پایه ویکت باز کننده 137 دونده را به اشتراک گذاشت تا پس از قرار گرفتن، RCB را به 174 به مدت 4 برساند. در به خفاش.

اگرچه شیخار داوان کاپیتان فرم برای دومین بازی متوالی در دسترس نبود، پنجاب قدرت شلیک کافی برای تعقیب 175 را داشت اما در شروع تعقیب و گریز ویکت های زیادی را از دست داد.

سراج با توپ جدید و همچنین در اورهای مرگ با نتیجه 4 بر 21 در چهار اور به پایان رسید و یک پیروزی خوشایند را برای تیمش تضمین کرد. ضدحمله جیتش شارما 41 بر 27 برای پنجاب بی نتیجه ماند.

این سومین برد RCB در شش بازی بود در حالی که پنجاب سومین باخت خود را در شش بازی متحمل شد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله