Parthiv Patel بازنشسته می شود: Sourav Ganguly از Wicketkeeper-Batsman به عنوان “سفیر درخشان کریکت هند” استقبال می کند


رئیس شورای کنترل کریکت در هند (BCCI) سوراو گانگولی پس از اعلام بازنشستگی از Parthiv Patel ستایش کرد و همچنین گفت که عملکرد Parthiv در فینال جام Ranji Trophy 17-2016 در تاریخ کریکت گجرات باقی خواهد ماند. این خفاش نگهبان ویکت در فینال یک گل به ثمر رسانده بود تا گجرات را به پیروزی برساند. او همچنین 193 بازی در لیست A انجام داده و 5172 دویدن را با بهترین امتیاز 119 به ثمر رسانده است.

اخبار

کاپیتان سابق هند “شغل خارق العاده” به پارتیف را تبریک گفت و گفت که کار او عامل اصلی موفقیت در کریکت بین المللی و داخلی است. گنگولی همچنین از کاپیتانی “سفیر درخشان” کریکت هند احساس سرشاری کرد.

“پارتيو سفیر درخشان کریکت هند بوده است. او همیشه یک مرد تیمی بوده و کاپیتانی او برای من بسیار خوشایند بود که در هفده سالگی برای اولین بار در مسابقات بین المللی حضور یافت. سخت کوشی او باعث افتخار وی در مسابقات کریکت بین المللی و داخلی شد. ، “گانگولی در بیانیه ای که توسط BCCI صادر شد ، گفت.

وی افزود: “من به او شغل حرفه ای خارق العاده را تبریک می گویم و بهترینها را برای کارهای آینده او آرزو می کنم. عملکرد وی در فینال جام رنجی برای کسب عنوان قهرمانی گجرات همیشه در تاریخ کریکت گجرات به یادگار خواهد ماند.”

Parthiv ، جوانترین دروازه بان حریف اولین بار در تست ، روز چهارشنبه تصمیم خود را برای کناره گیری از همه اشکال بازی اعلام کرد.

وی نماینده هند در 25 تست ، 38 مورد ODI و 2 T20I بود. یک باتمن چپ چپ ، پارتیو ، 6 تست 50 را به دست آورد ، که شامل یک ضربه خوب 69 راند برابر پاکستان در راولپندی هنگام باز کردن ضربات بازی بود.

دبیر BCCI جی شاه گفت: “Parthiv Patel همیشه کریکت خود را با اشتیاق بازی می کرد. در حالی که او برای تیم هندی کریکت سخت بازی می کرد ، سهم وی در کریکت داخلی باید کریکت های آینده را الهام بگیرد.”

وی افزود: “هدایت گجرات به پیروزی برتر جام رنجی در فصل 17-2016 ، شاهدی بر خصوصیات رهبری زیرکانه وی ، شاهکار بزرگی بود. BCCI سفر موفقیت آمیز و سهم او در کریکت هند را به پارتویو تبریک می گوید.”

تبلیغ شده

پارتیف در دوران حرفه ای خود در لیگ برتر هند (IPL) 139 بازی انجام داد و 2848 دوش به ثمر رساند و در حالی که نماینده چنای سوپر پادشاهان و سرخپوستان بمبئی بود ، عناوین IPL را بدست آورد.

“از یک نوجوان جوان که در کریکت بین المللی نشان خود را گرفته تا هدایت نسل جوان در مسیر درست ، Parthiv Patel راهی طولانی را طی کرده است. از این فرصت استفاده می کنم و به او به خاطر کارنامه خوب خود در تیم هند ، گجرات و حق امتیاز IPL تبریک می گویم سالها. من برای او آرزوی موفقیت می کنم برای آینده ، “آرون Dhumal ، خزانه دار BCCI گفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله