Parthiv Patel بازنشسته می شود: Parthiv Patel پس از بازنشستگی می گوید: Sourav Ganguly یک رهبر در حس واقعی است


پارتیل تازه بازنشسته Parthiv Patel اولین سردار آزمون خود Sourav Ganguly را “همراه با آنیل کامبل” افسانه ای “رهبر به معنای واقعی” خواند و گفت که تأثیر آنها در زندگی او فراتر از عرصه کریکت است. این بازیکن 35 ساله ، که روز چهارشنبه پس از 18 سال فعالیت حرفه ای بازنشسته شد ، گفت که “زمان مناسب” است که با پیروزی در هر تورنمنت ممکن در مسابقات کریکت داخلی گجرات همراه با سه جام IPL. پارتیو در طی یک تعامل مجازی با گروه منتخبی از کاتبان گفت: “من همیشه سورو گانگولی را به معنای واقعی به عنوان یک رهبر به معنای واقعی با مهارتهای مدیریتی اش در نظر می گیرم. سوراو و آنیل کامبل رهبران بزرگی بودند و آنها مرا به نوعی از من تبدیل کردند. .

اخبار

“من هنوز کلاه تست را با نام خود چاپ کردم” Partiv “که دادا به من داده است. پیروزی در هیدینگلی (2002) و آدلاید (04-03-2003) و افتتاح نیم قرن در راولپندی خاطرات مورد علاقه من خواهد بود. “

وی گفت که بازنشستگی در یک سال گذشته ذهن او را درگیر کرده است و زمان نمی تواند بهتر باشد. “من با تصمیم خود در آرامش هستم و خوب می خوابیدم. گرچه اعضای خانواده ام اشک می ریختند. من یک سال در این مورد فکر می کردم و پس از 18 سال ، چیزی دیگری برای دستیابی وجود ندارد.

پارتيو گفت: “من در تمام تورنمنت هاي داخلي ، سه جام IPL برنده شدم و كريكت گجرات نيز در شكل مناسبي است.

بازی در دوره Mahendra Singh Dhoni کار آسانی نبود اما Parthiv انگیزه عشق او به این بازی و دیدگاهش برای ایجاد کشوری مانند گجرات در یک سنگین وزن داخلی را پیدا کرد.

“یك بار در سال 2009 بود كه هند به نیوزیلند رفت. من 800 ران در تروفی Ranji به ثمر رسانده بودم و در فینال Duleep Trophy صد امتیاز به دست آوردم و تماس نیامد. من فكر كردم احتمالاً این بود. اما بعد به چیزی فکر كردم و این برای ایجاد یک تیم بود. “

او می دانست که عملکردهای فردی وی تا زمانی که گوجارات ، به عنوان یک تیم ، اجرا نکند ، ارزشی کم و یا هیچ ارزشی خواهد داشت. گجرات با هدایت خود بازیکنانی مانند جاسپریت بومرا و آکسار پاتل را تحت تأثیر قرار گرفت و جایزه Ranji Trophy ، Vijay Hazare و Mushtaq Ali Trophy را بدست آورد.

“نظریه من ساده بود. اوایل مردم با بازی Ranji Trophy با صد امتیاز در مسابقات منطقه بازی می کردند و من این کار را متوقف کردم. من به آنها گفتم اگر آنها برای 100 توپ خفاش بزنند ، من برای 101 توپ خفاش می کنم و اگر آنها 50 گرفتن را بگیرند ، من 51 گفت: “

او موافقت کرد که در کریکت هند تصور برداشتن دروازه بان بر اساس مهارت های خفاش و رها کردن یکی از آنها به دلیل دستکش وجود دارد.

“من هنوز هم به مسابقات آزمایشی اعتقاد دارم ، بهترین دروازه بان شما باید مانند Wrididdan Saha برای هند بازی کند. بله ، مهارت ها از نظر قالب تغییر می کنند ، اما من معتقدم که اکنون ، شما باید به همان اندازه دروازه بان خوب و ضربنده بازی باشید تا برای هند بازی کنید.”

خوب اگر او در این روزگار برای هند بازی کند چه چیزی به او می گوید؟ پارتيو گفت: “من به او خواهم گفت كه هرچه بيشتر از رسانه هاي اجتماعي (توئيتر و اينستاگرام) دور باشد. من مي دانم كه رسانه هاي اجتماعي با IPL ارائه مي شوند اما جوانان بايد زمان بيشتري را با بازيكنان بزرگتري كه در اطراف هستند بگذرانند.”

تبلیغ شده

“و بله ، برای یک پارتیف 17 ساله دوست داشتم که او تناسب اندام بیشتری پیدا کند. از نظر مهارت ، او خوب بود ، اما بله ، آن بستنی ها و سیب زمینی سرخ کرده را کاهش دهید.”

وقتی یک روزنامه نگار از او س askedال کرد که آیا می تواند با دهونی صحبت کند ، او با لبخند پاسخ داد: “من توانستم با همه کسانی که می خواهم تماس بگیرم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله