Parthiv Patel بازنشسته می شود: ساچین Tendulkar ، آرزوهای سرب Jasprit Bumrah


ادای احترام برای پارتیو پاتل ، کریکت باز سابق هند ، که روز چهارشنبه اعلام بازنشستگی از تمام اشکال بازی کرد. ساچین تندولکار ، هم تیمی سابق پاتل هند در توییتر خود نوشت: “تبریک می گویم به یک زندگی شگفت انگیز ، پارتیف! شما هرگز نمی گویید هیچ وقت نگرش چیزی نیست که همیشه برای من برجسته باشد و من هنوز هم به عنوان افتتاحیه بازی های دروغی که در راولپندی مقابل پاکستان بازی کردید را به خاطر می آورم. بهترین ها برای کارهای آینده شما دوست من. ”

اخبار

هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) ویدئویی را منتشر کرد که فعالیت کریکت پاتل را برجسته می کند.

جاسپریت بومرا ، هم تیمی پاتل در هند و گجرات نیز برای بزرگسالان حرفه ای آرزو کرد. بومرا در توییتر خود نوشت: “موفق باشید برای آنچه آینده در انتظار شماست ، @ parthiv9 و تبریک به خاطر یک زندگی عالی! لذت بازی در کنار شما بسیار خوشایند بود.”

آجینکیا رهانه در استوری های اینستاگرام خود نوشت: “شما اولین شریک افتتاحیه من در کریکت بین المللی بودید ، همیشه رفاقتی را که در زمین و بیرون از زمین با هم مشترک بودیم گرامی خواهید داشت.”

تبلیغ شده

“#ParthivPatel را به خاطر یک حرفه بسیار خوب تبریک می گویم. عزم شما برای ادامه کار سخت و رویای بزرگ با وجود بسیاری از چالش ها خارق العاده بود و من بهترین ها را برای شما در آینده آرزو می کنم. بازنشستگی نیکی مبارک!” Virender Sehwag نوشت.

جولان گوسوامی ، بازیکن سرعتی ، پاتل را “کریکت سخت کوش” ​​خواند.

آر اشوین ، بازیکن تخیلی هند ، نوشت: “خوب در یک کار شگفت انگیز آفرین.”

یکی از تیم های IPL پاتل Royal Challengers Bangalore نیز برای کریکت بازنشستگی آرزو کرد.

پاتل اولین بار در سال 2002 در یک مجموعه تست در انگلستان حضور داشت و در 25 سال تست ، 38 نفر یک روزه بین المللی و دو نفر از 20 نفره در یک دوره حرفه ای و بیش از 18 سال برای هند بازی کرد.

او آخرین بار در هند در طی سری تست های آفریقای جنوبی در سال 2018 حضور پیدا کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله