PAK v ZIM: Pakistan Thump Zimbabwe To Clinch T20I Series


پاکستان برای یک زیمبابوه شلخته بسیار قدرتمند بود زیرا روز یکشنبه در راوالپندی با هشت ویکت دومین مسابقه بین المللی Twenty20 را برنده شد و در این سری 3 بازی صعود ناپذیر 2-0 را به دست آورد. پاکستان با عبور از نیم قرن کاپیتان بابر اعظم (51) و حیدر علی 20 ساله (66 نفر در خارج از کشور) ، با انجام یک هدف کوتاه از 135 اجرا کار کوتاهی انجام داد و با 29 توپ اضافی به پیروزی رسید. زیمبابوه ، که به خفاش اعزام شده بود ، هرگز از حملات اولیه هریس رئوف (3-31) و عثمان قدیر (3-23) چرخنده پیاده نجات پیدا نکرد ، زیرا در 20 کار به 7 تا 134 محدود شد.

اخبار

حیدر که تنها سومین مسابقه بین المللی خود را انجام داد ، در یک ضربه 43 توپ سه شش و شش مرز را شکست و به عنوان مرد مسابقه معرفی شد.

اعظم ، که در رده دوم جدول رده بندی جهانی خفاش T20 قرار دارد ، با چهار ضربه چهار ضرب و شش شوت فقط 28 توپ ، سریعترین در 16 دهه پنجاه بین المللی خود در T20 است.

حیدر و اعظم 100 را برای ویکت دوم اضافه کردند و بازی را از زیمبابوه گرفتند علی رغم از دست دادن فخار زمان در افتتاحیه بازی فقط 3 گل در سومین بازی.

بولسینگ مزارابانی ، بولینگ سریع زیمبابوه ، دو ویکت را برای 33 دویدن گرفت ، از جمله اعظم.

خوشدیل شاه در 11 بازی خارج از مرز مرز پیروزی را شکست.

آخرین مسابقه این مجموعه قرار است روز سه شنبه ، در راولپندی نیز برگزار شود.

پیش از این ، رایان بورل (32 نفر خارج از خانه) و وسلی مادهوره (24 ساله) گلزنان اصلی تیم زیمبابوه بودند و بورل آخرین گل این بازی را برای شش بزرگ شکست داد.

رائف پاکستانی که سال گذشته در مسابقات Big Bash در استرالیا 20 ویکت گرفت ، برندان تیلور (سه) و کاپیتان چامو چیبابها (15) را در بازی های متوالی حذف کرد.

دونالد تیرپانو (15) قبل از سقوط در برابر رائف در نوزدهم ، 30 بار برای ویکت هفتم با Burl اضافه کرد.

تبلیغ شده

عثمان ، پسر عبدالقادر ، ستاره چرخنده فقید پاکستانی ، با ویکت های مادوهوره ، سیکندر رازا (هفت) و التون چیگومبورا (18 ساله) وارد زمین شد تا زیمبابوه را از خط خارج کند.

Ahsan Raza پاکستانی اولین داوری شد که در 50 نفر از بین المللی T20 قضاوت کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله