PAK در مقابل ZIM: افتخار احمد ، بابر اعظم درخشیدند در حالی که پاکستان با 6 ویکت در دومین ODI از زیمبابوه پیروز شد


در حالیکه بابر اعظم یک نیم قرن شکست داد ، پاکستان احمد احمد احمد یک کشتی دو ویکت را به دست آورد تا پیروز دومین مسابقه بین المللی یک روزه در راولپندی روز یکشنبه باشد. احمد قبل از اینکه اعظم یک ضربه جذاب 74 توپ را از بین ببرد تا هدف را در 35.2 پرتاب نکند ، یک وب به دور شکارچیان زیمبابوه با ارقام 5/40 چرخاند تا آنها را برای یک 206 ناچیز از بین ببرد. زیمبابوه به ویکت های زودرس احتیاج داشت ، اما ایستگاه ایستادگی 68 تایی بین امام الحق (49) و عبید علی (22) با اطمینان از استقرار خوب پاکستان اطمینان داشت.

اخبار

این پیروزی پس از آنکه پاکستان در اولین بازی با 26 ران در روز جمعه پیروز شد ، یک برتری غیرقابل حل 2-0 به دست می آورد. مسابقه نهایی روز سه شنبه در همان محل برگزار می شود.

چرخنده بازوی چپ Tendai Chisoro (2-49) هر دو نفر را باز کرد در حالی که شان ویلیامز اولین حیدر علی (29) را اخراج کرد اما اعظم و احمد (16 نفر خارج از مسابقه) پیروزی خود را در حین ایستادن در شکسته پنجم ویکت پنجم و 46 دوش کامل کردند.

اعظم در شانزدهمین نیمه عمر ODI خود به هفت مرز رسید و با شش دومین پیروزی خود را به دست آورد.

کاپیتان اعظم گفت: این پیروزی بر باور تیمش افزود.

اعظم فقط برای دومین بار در ODI پیش افتاد و گفت: “این نمایش خوبی توسط تیم جوان ما بود و هر برد اعتماد به نفس بیشتری به همراه می آورد.” “ما از اولین مسابقه در چوب دوزی خود پیشرفت کردیم که نشانه خوبی است.”

برخلاف هشتمین برد پیاپی ODI پاکستان ، این دهمین باخت پیاپی زیمبابوه در قالب بود و داگلاس هوندو سرمربی ایستاده در سمت چپ ناامید شد.

هوندو گفت: “ما باید در بازی اول پیشرفت کنیم اما نتوانستیم.” “ما 50 بازی کامل خود را انجام ندادیم که ناامید کننده بود و ما به یک راه حل سریع نیاز داریم.”

این احمد 30 ساله بود که پس از برنده شدن گردشگران و خفاش کردن ، زیمبابوه را لرزاند ، اما هرگز نتوانست با چرخش کنار بیاید و در 45.1 اوور بازی بیرون رفت.

ویلیامز چپ دست ، که با گل 70 با توپ 75 و برندان تیلور (36) در موقعیت ایستادگی در چهارم ویکت 61 ، قبل از ضربه احمد ، امتیازات را از 59-3 ترمیم می کرد.

احمد که از پنج ODI قبلی خود فقط یک ویکت داشت ، تیلور را برای شروع سرسره با یک جارو نادرست در مرز روبرو کرد ، که باعث شد گردشگران هفت ویکت آخر خود را برای 86 دوش از دست بدهند.

تیلور ، که در اولین مسابقه جمعه 112 مبارزه کرد ، در ضربه 45 توپ خود به دو شش و سه مرز رسید.

احمد سپس وسلی مادهوره (10) ، سیكندار رازا (دو) و كیسورو (هفت) را بركنار كرد تا زیمبابوه را با اختلاف 150-7 ترک كند.

ویلیامز ، که 32 امین 50 توپ خود را از 47 بازی به اتمام رساند ، در یک بازی طولانی به احمد رفت و به پایان رسید و به مبارزه تنهایی خود پایان داد. او 10 مرز و شش مرز را شکست.

نوازنده پیاده موسی موسی خان با نتیجه 2-21 به پایان رسید.

این مجموعه بخشی از سوپرلیگ یک روزه است ، اولین مرحله مقدماتی جام جهانی 2023 که در هند برگزار می شود.

با مسابقه روز یکشنبه ، Aleem Dar از پاکستان با غلبه بر 209 مسابقه رودی کوئرتزن آفریقای جنوبی به عنوان داور ، رکورد جدیدی را برای داوری بیشترین ODI ثبت کرد.

تبلیغ شده

دار در حال حاضر با 132 رکورد قضاوت در بیشتر مسابقات آزمون را به خود اختصاص داده است.

این دو تیم همچنین در 7 ، 8 و 10 نوامبر نیز در راولپندی با سه بازیکن بین المللی 20 بازی می کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله