ODI سوم: شرياس آير از اينكه استراليا برنامه اي براي او طاقت فرسا باشد ، نگران است


شریاس آی یر ، هجومنده هندی که از استرالیایی ها یک استراتژی کوتاه توپ علیه او را ابداع کرده است ، ابراز تاسف کرد که با اتخاذ یک روش ضدحمله و استفاده از موقعیت مکانی ، می توان بهترین راه حل را داشت. جاش هازلوود در اولین ODI با یک پرتابگر کاملاً کارگردانی اییر را درگیر کرد در حالی که او در بازی دوم که 38 امتیاز از 36 توپ را به دست آورد ، حساب بهتری از خود ارائه داد. ایر در آستانه سومین ODI بی نتیجه وقتی از تیم میزبان پرسید که او را با چیزهای کوتاه کار می کند گفت: “من واقعاً خوشحالم که آنها در حال ارائه طرحی (علیه من) هستند”.

اخبار

“احساس خستگی می کنم و آن را به عنوان یک چالش تصور می کنم. اما من تحت فشار رشد می کنم و این باعث می شود که به مصاف آنها بروم. احساس می کنم (شکاف کوتاه پا و پا) کمک می کند تا بتوانم از مزایای استفاده کنم و امتیازات بیشتری بدوم و از آن استفاده بهینه کنم. ، “گفت چهار نفر باتمن هند.

پخش چیزهای کوتاه همه چیز درمورد ذهنیت Iyer همراه با تنظیم هنگام دوختن روی تور است. “همه چیز در مورد ذهنیتی است که باید تنظیم کنید. چگونه باید خود را روی ویکت قرار دهید. به جای اینکه خیلی خم شوید (هنگام ایستادن) ، باید ایستاده باشید. بلند کردن کوتاه تر آسان تر است.”

“من الگویی برای خودم تعیین کرده ام. هر بار که بازی می کنم ، کمی به خودم زمان می دهم و تنظیم می شوم. اگر آنها با آن زمینه (برای توپ کوتاه) روبرو شوند ، من نیز پرخاشگر می شوم. زیرا این نوع زمین دستکاری آسان است. “

او موافقت کرد که سردرگمی در مورد انتخاب شوت باعث سقوط او در برابر جاش هازلوود در بازی اول شود. “من می دانستم که توپ کوتاه خواهد آمد. من در دو چارچوب ذهن قرار گرفتم ، به فکر کشیدن بودم و در همان زمان این ضربه بالایی را داشتم. من بین دو فکر گیر کردم و نمی توانم ضربه را بازی کنم.”

در بازی دوم ، او فقط توپ را تماشا کرد و به همین ترتیب واکنش نشان داد. “انجام این کار آسان بود و نه فکر کردن در مورد کارهایی که بولر قصد انجام چه کاری را دارد. من دوست دارم در ابتدا کمی به خودم وقت بدهم. به این ترتیب ، اگر شما آماده باشید ، می توانید پیش بینی کنید که بولر قصد دارد کاسه کاسه کاسه کاسه را بکشد. “

Iyer همچنین در مورد چالش های سازگاری با انواع مختلف زمین ها صحبت کرد – مانند دو ماه IPL در امارات متحده عربی که در آن پرش کم بود و سپس توپ اسفنجی تنیس به پایین می رود. وی گفت كه یكی از این مسائل تفاوت ماهیت ویكت های آموزشی در پارک بین المللی بلك تاون در مقایسه با پیست های موجود در SCG بود.

“ویکت در تمرین با مسابقه متفاوت بود (از نظر گزاف گویی). سازگار شدن زمان می برد اما یک چالش است. من از این چالش لذت می برم.”

مسئله دیگر تغییر بولرها از چهار ورد در T20 به 10 بار در هر وعده در قالب ODI بوده است.

“فقط انتقال از 20 به 50 بیش از حد که واقعاً دشوار است. بولرها می آیند و 10 اوور را در بوته بولینگ می کنند و برای 50 اوور نیز به میدان می روند. از نظر آنها این اصلا آسان نبود اما آنها با یک مثبت چهارچوب ذهن “

Iyer احساس می کند که بولرها روزهای سختی را سپری می کنند ، زیرا بیشتر آنها در طول IPL کار زیادی داشتند.

تبلیغ شده

“میزان کار ، ماندن در قرنطینه ، ذهن شما را بازی می کند. آنها بولرهای کلاس جهانی هستند و قدرتمندانه برمی گردند. من واقعاً به آنها اعتقاد دارم و از نوع کار (تلاشی) که انجام می دهند خوشحالم (در توری)

اییر در پاسخ به این س ifال که آیا کیفیت کوکابورای سفید روی بولرها تأثیرگذار است ، پاسخ داد: “قطعاً ، اگر به نمرات هر دو مسابقه نگاه کنید ، از 300 (350) بالاتر رفته است. بولرها قطعاً با برخی از مشکلات توپ روبرو هستند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله