ODI دوم: Marnus Labuschagne نشان می دهد که چه چیزی به استرالیا در آزمایشات مقابل هند دارای مزیت کمی است


مارنوس لابوساگن ستاره در حال ظهور استرالیا معتقد است که تیم میزبان از رفتن به سری تست مقابل هند از برتری کمی برخوردار خواهد شد زیرا بیشتر بازیکنان درجه یک پس از بازی کریکت درجه یک بازی های عالی را انجام می دهند. لابوشاگن ، که در دومین مسابقه ODI که استرالیا با 51 اجرا در روز یکشنبه برنده شد ، 70 امتیاز خوب از 61 توپ را به دست آورد ، در سه مسابقه شفیلد سپر دو صدها گل کسب کرده است. وی در پاسخ به س fromالی از طرف PTI در طی تعامل رسانه های مجازی ، گفت: “قطعاً کمک می کند که چند بازی زیر کمربند خود داشته باشید تا فقط سرعت و زمان بازی را از T20 به یک روزه به کریکت چهار روزه برسانید.”

اخبار

بازیکنان هندی که IPL بازی می کردند و اکنون ODI بازی کرده اند ، آخرین بار در نیوزیلند کریکت توپ قرمز بازی کردند و فقط دو بازی سه روزه برای حضور در این بازی خواهند داشت.

“اما بسیاری از این بازیکنان (هندی) که ما در مورد آنها صحبت می کنیم ، آنها مدت زیادی است که این کار را انجام می دهند ، آنها در تغییر قالب جدید نیستند. من تعجب می کنم اگر آنها به عقب برنگردند خیلی سریع دنده بزنید

“من می گویم که این یک مزیت جزئی است ، چهار نفر از شش نفر برتر ما کریکت Shield بازی کرده اند و به عنوان یک گروه ضرب و شتم این ریتم را دارند.”

با توجه به اینکه دیوید وارنر آخرین ODI و همچنین T20 Internationals آینده را رد می کند ، اگر از او در مورد این موضوع س Labال شود ، لابوشاگن فرصتی برای افتتاح فرصت ها ندارد. “مطمئناً ، اگر از من خواسته شود كه به طور كامل بازي را باز كنم. اين فرصتي است كه من از آن لذت خواهم برد. ما منتظر خواهيم ديد و خواهيم ديد كه تيم ما براي بازي بعد چگونه شكل مي گيرد و تعادل طرف را ديد ، اما آره ، من لابوساگن گفت:

وی گفت: “نقش من در شماره 4 فقط خواندن وضعیت بازی و بازی در این زمینه نقش من است.”

لابوساگن در پاسخ به این سedال که وارنر چگونه از نظر احساسی با مقابله با آسیب دیدگی که در طی ODI دوم اتفاق افتاده برخورد می کند ، اصرار دارد که حال وی خوب است.

“او شخصیت قدرتمندی است و برمی گردد. همچنین نبود او فرصتی برای شخص دیگری است.”

فرم استیو اسمیت چیزی است که به وضوح به استرالیا در سری Test کمک خواهد کرد ، احساس می کند Labuschagne.

“کریکت یک بازی اعتماد به نفس عظیم است و حتی اگر فرمت متفاوتی باشد ، اما هنگامی که شما به طور مداوم امتیازات را اجرا می کنید و شیوه ای که استیو و دیوی در حال جنگ زدن هستند ، هنوز اعتماد به نفس زیادی به شما می دهد ، تردیدی ندارم که آنها قادر خواهند بود برای انتقال آن به تابستان آزمون.

“اما در حال حاضر هنوز بسیاری از بازی ها قبل از آن انجام شده است ، ما فقط باید اطمینان حاصل کنیم که این سری یک روزه را به خوبی به پایان می رسانیم و سپس مستقیماً وارد T20 ها می شویم که در آنجا شروع بسیار خوبی داریم.”

صد و دومین اسمیت ODI اسمیت یکی از بهترین ها است و او فرم خود را ترسناک خواند.

این جوان 26 ساله گفت: “این یکی از بهترین مواردی بود که من در کریکت یک روزه دیده ام ، نه تنها از استیو بلکه از هر کسی.”

“من فکر می کنم روشی که دیروز او زد بسیار عالی بود. تقریباً احساس می شد که او فرصتی نمی دهد ، در واقع هیچ خطری نمی کند ، اما او از 62 توپ صد امتیاز دریافت می کند.

“وقتی کسی این کار را می کند ، به نوعی ترسناک است.”

تبلیغ شده

در مورد ابتکارات خود ، او از همکاری با اسمیت خوشحال شد. “ساختن این مشارکت با او بسیار خوب بود ، 136 ، فقط خوب بود که آن را علامت بزنیم و وقتی با هم جمع شدیم در آن قسمت میانی واقعاً مشغول بودیم. سپس به سمت عقب ، استیو بازی را ادامه داد و اینگونه بود که 390 گرفتیم.

“آنها دو امتیاز بسیار خوب در دو بازی اخیر هستند ، بدیهی است که از استیو متشکرم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله